Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Zdrcená maminka Borkovce ze SuperStar: A co jako, že kradl, už jsme na pokraji sil

Zdroj: Instagram
+ Dalších 21 fotografií
Zpackaný život
Krádeže, alkoholismus, záchytka a zatčení. Kvůli tomu se Petr Borkovec (19) ze SuperStar dostal v posledních dnech do centra pozornosti. Jeho adoptivní maminka Jana Borkovcová je z chování svého syna na nervy. Plamének naděje, že se její syn z alkoholového pekla zachrání, se snaží udržovat při životě, i když říká: "Momentálně jsme úplně na pokraji sil!"

Že je Petr Borkovec (19) adoptovaný, není žádné tajemství. Spolu s dalšími osmi dětmi z domova si ho vzala Jana Borkovcová z Jablunkova. Vychovala je jako svoje vlastní, přísně, ale s láskou. Chování Petra, kterého proslavila SuperStar 2018, jí přidělává pořádné starosti.

"Nechci být konkrétní, protože to s ním není dobré. Teď, když pije, je na úrovni, na jaké je," svěřila paní Jana slovenskému časopisu Plus 7 dní. "Možná to ještě není konec a dostane se z toho, ale momentálně jsme úplně na pokraji sil. Kdyby to bylo dobré, ráda bych to řekla, ale není," dodala s nadějí v očích.

Po rozchodu s Katarínou Knechtovou (38) nebylo o Borkovcovi delší dobu slyšet. Pak na sebe upozornil pobytem v psychiatrické léčebně, kde se léčil z alkoholismu. Po čtyřech týdnech ji ale opustil a odstartoval tak kolotoč nespoutaného pití. Kromě nekončícího deliria si přivodil problémy i několika krádežemi. V baru měl vzít peníze a později oloupit i dívky, které ho u sebe nechaly bydlet. A jak jsme na eXtra.cz informovali jako první, už v minulosti kradl i v domě bývalky Knechtové.

Že kradl? Je mi to fuk

Jeho maminka by nad tím vším mávla rukou, kdyby se jí v pořádku a s čistou hlavou vrátil domů. "Mně je to jedno. Já o něm nechci říkat špatné věci," řekla rezolutně paní Jana, podle které má Petr pobyt stále v Jablunkově. Většinu času však tráví v Praze, kde jsme ho přistihli v osm ráno u stánku s chlastem, jak do sebe klopí jednoho panáka za druhým.

Ocitl se tam čtyři dny poté, co si ho na záchytce kvůli krádežím vyzvedli kriminalisté. Očividně ho tak vyšetřují na svobodě. Borkovec na sobě měl stejné oblečení jako v sobotu, zřejmě se vůbec nepřevlékl.

Petr Borkovec měl po loňské SuperStar takřka neomezené možnosti. Platil za zpěváka s velkým potenciálem, který mohl v Česku zažít úspěch. Alkoholový démon nad ním však získal hodně rychle převahu a Petrovi se to nepodařilo ukočírovat. Zachránit ho může návrat do léčebny a vědomí, že nad ním milující rodina stále nezlomila hůl. Držíme Petrovi palce, aby zabojoval a povedlo se mu to!

Související články

Další články