Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Zdrcená Lucie Křížková o manželovi ve vězení: Když čtu jeho deník, tečou mi slzy

Zdroj: foto Lucie Křížková / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
zpověď

Jachtař David Křížek (49) nastoupil před několika dny do vězení a jeho manželka Lucie Křížková (38) se po deseti dnech konečně dočkala a slyšela jeho hlas, jenž se ozval ze skrytého čísla. O náročném období se Lucie rozpovídala na svých sociálních sítích, kde také sdělila, že společně se synem píšou tatínkovi každý den dopisy.

"Před osmou hodinou ráno volalo skryté číslo a já tušila, že by to mohl být konečně ON. A byl! Po deseti dnech jsem zase slyšela jeho hlas," uvedla na úvod moderátorka Lucie Křížková, jejíž manžel jachtař David Křížek má strávit tři a půl roku ve vězení za tunelování Metropolitního spořitelního družstva.

Na sociálních sítích se Lucie rozepsala o aktuálních pocitech a myšlenkách, které se jí honí hlavou. "Ze dvou došlých dopisů už trochu vím, jaký je "tam" režim a jak to zvládá. Vím, že spousta z vás tohle období hodně prožívá s námi. Třeba jednou napíšu víc, ale teď je to všechno pořád tak bolavé."

Když čtu jeho deník, tečou mi slzy

"Já se nikdy předtím nezajímala o to, jak to "tam" chodí. A z otázek okolí tuším, že pokud nemáte blízkou zkušenost, máte jen nereálnou představu. Teď mě otázky typu: Kdy jsou návštěvní dny, můžeme za ním? Můžeme mu zavolat? Má tam počítač, přístup k internetu? vyloudí úsměv na rtech? A to je jen zlomek… Nic z toho. Ale je to vězení. Čekali jsme, že to nebude jednoduché. A není. Když čtu jeho "deník", tečou mi slzy. Je to bolestné, hlavně když je hlava přesvědčená, že si takový trest nezaslouží. Ale David to zvládá a zvládne."

Dopisy píšeme každý den

Křížková se také svěřila, že svému muži píšou každý den dopisy, které však musí kvůli bezpečnosti projít kontrolou. "Na fotce jdeme s Davídkem odnést další dopis do poštovní schránky. Píšeme každý den. Je to zatím ta nejsnazší komunikace, i když kontrolovaná, jako všechno, ale to si asi časem zvykneme," uvedla Křížková, podle které se stal její manžel obětí podvodu, když naletěl svému kamarádovi. "Je to devět let, co se můj muž David stal nástrojem trestného činu. Z naivity a důvěřivosti byl loutkou ve dvou společnostech, které způsobily milionové škody," uvedla nedávno.Související články

Další články