Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zdrcená Denisa Šuralová: POSLEDNÍ VIDEO dcerky (5) s tatínkem (†28) a VZKAZ DO NEBE

+ Dalších 41 fotografií
Při autonehodě, která se stala v noci z neděle na pondělí, přišel o život fotbalista Josef Šural. Českého reprezentanta usmýkalo auto jen pár kilometrů od jeho domova, kde na něj čekala manželka Denisa a dvě dcerky (5 let a 3 měsíce). Zdrcená vdova už zařídila vše potřebné proto, aby měl její milovaný manžel důstojný pohřeb a na Instagramu mu poslala do nebe dojemný vzkaz.

Poslední rozloučení s tragicky zesnulým Josefem Šuralem se bude konat v neděli 5. května v obřadní síni krematoria v Brně. Zprávu oznámil klub AC Sparta Praha. „Poslední rozloučení s Josefem Šuralem se uskuteční v neděli v Brně. Obřad bude přístupný veřejnosti, prosíme však o respektování soukromí rodiny a nejbližších, kteří budou v místnosti,“ píše se na stránkách fotbalového klubu.

Klub má mimo jiné v plánu finančně podpořit ovdovělou Denisu Šuralovou a její dvě malé dcerky. „ACS v sobotu v rámci utkání proti Baníku Ostrava vzpomene na tragicky zesnulého bývalého kapitána Josefa Šurala. Základní sestava vejde z kabin v dresech se jmenovkou Šural a číslem 23. Dresy po utkání podepíše celý tým (tedy nejen hráči základní jedenáctky) a půjdou do charitativní dražby. Kompletní výtěžek bude věnován rodině Josefa Šurala,“ píší k dojemnému snímku na Facebooku.

Denisa Šuralová, která už zřejmě zařídila vše potřebné, se ke ztrátě svého milovaného poprvé vyjádřila na Instagramu. „Člověk neví co napsat…kus sebe jsem ztratila když si za námi spěchal domu. Tvé poslední slovo do telefonu bylo ,,nečekej na mě, miluji tě” . Navždy si tě budu pamatovat takhle. Jako milujícího manžela, tátu, syna, i kamaráda. Nikdy si nebyl křivý ani podlý a vždy jsi se snažil být fér. Jsi ten nejlepší táta na světě, protože vím že nás teď hlídáš tam někde zezhora❤️❤️❤️ dekuju za naše dvě úžasné dcery, každý den v nich budu vidět tebe, což mě zároveň moc bolí, protože vím jak tě milují a nemůžou tomu uvěřit stejně jako já … Melisska bude mít teprve 3 měsíce a já vím, jak ses na ni těšil, protože byla tvá vymodlená, bohužel tě tolik nestačila poznat ale vždy ji všichni budeme připomínat jak úžasný táta jsi. Vaneska nese tvou ztrátu nejhůř, protože jsi její ,,tatulineček” a nikdo už ji nikdy nebude milovat tak jak si to uměl ty…Život už nikdy nebude jako dřív a já mám pocit že každou chvíli umřu, ale vím že ti to nesmím udělat, protože by si byl nešťastný…musíme bojovat s tragickým osudem. Nikdy se nepřestanu ptát proč… miluji tě, navždy má lasko,“ napsala k dojemnému videu, kde Josef Šural tančí s dcerkou.

Související články

Další články