Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zdrcená Anastacia ruší turné, rakovina má přednost!

Anastacia
Zdroj: Profimedia

Neuvěřitelné se pro tuhle drobnou blondýnku s černošským hlasem stalo skutečností. Americká zpěvačka Anastacia (44) se před několika lety stala pro všechny ženy světa symbolem boje proti rakovině prsu, kterou onemocní každá osmá žena.

V roce 2003 se zdánlivě vyléčila nadobro a nabádala všechny ženy starší třiceti let, aby se nechaly včas preventivně vyšetřit. Její boj se ale nyní zdá marný, protože zpěvačce sdělili doktoři šokující novinku. Anastacia má opět rakovinu prsu.

Malinkatá umělkyně, která se výškově zastavila někde mezi pampeliškou a klikou od dveří, cítí nemoc jako své osobní selhání. Od dětství trpí Crohnovou chorobou, tedy chronickým zánětem trávicího ústrojí, a nyní má pocit, že už zase svou nemocí obtěžuje své nejbližší, kteří jí pomáhali překonat první léčbu rakoviny.

Zrušila všechny své umělecké plány a velké evropské turné, které mělo začínat v Londýně 6. dubna. Minulý rok byla hlavní hvězdou poroty amerického X Factoru, letos se hodlá pouze schovat do studia a nahrávat svou novou desku, která by měla být reakcí na nelehký zdravotní úděl zpěvačky a její, prozatím marné, boje s těžkou nemocí.

Související články

Další články