Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Letní strašáci: Jak předcházet obávaným zdravotním neduhům?

Letní strašáci: Jak předcházet obávaným zdravotním neduhům?
Zdroj: Pixabay
Redakční tipy
Možná se budete divit, ale i v létě dostává naše zdraví, a to jak psychické, tak fyzické, pořádně zabrat. Ať už se jedná o nejrůznější mykózy, záněty nebo nachlazení z přílišného používání klimatizace. Také se nám samozřejmě nechce chodit do práce, cítíme se vyhořelí a naše psychická kondice bere za své. Jak si s tím poradit a prožit léto bez starostí s úsměvem na rtech?

V létě většina z nás žije aktivnějším způsobem než po zbytek roku. Je to také proto, že školáci mají prázdniny a vymyslet jim aktivitu najednou zůstává na rodičích, kteří ale často chodí do práce. Skloubit plnohodnotně rodinný prázdninový program a zaměstnání na plný úvazek není snadné, často se tak přepínáme, oslabujeme imunitu a ani naše psychika na tom není dobře. Co na to jít jinak a vyzkoušet vychytávky i zdravotní pomocníky, kteří vám léto zpříjemní?

Podporujte kreativitu a soustředění

U sebe i u svých dětí je fajn podporovat kreativitu, soustředěnost a vyrovnanost, čímž se pro vás rodinné prázdninové cesty za dobrodružstvím stanou příjemnějšími a méně stresujícími. Skvělou volbou je stylový letní náramek z lehce barveného modrého jaspisu a sekaného rodochrozitu. Kombinace jaspisu a rodochrozitu také podporuje imunitní systém, což se při střídání venkovních letních teplot s klimatizovanými prostory bezesporu hodí. Kdo by chtěl strávit v létě týden nebo dva v posteli s rýmou a nachlazením? Na eshopu www.svetmineralu.cz můžete vybírat i z dalších kamenů, šperků a doplňků, které váš organismus posílí a ochrání před škodlivými vlivy.

Střídáním pracovního prostředí proti syndromu vyhoření

Lidé, kteří mají ve své práci velkou zodpovědnost a nedaří se jim naplňovat vysoké požadavky zaměstnavatele, jsou ohroženi syndromem vyhoření. Předcházet se mu dá do jisté míry také změnou pracovního prostředí, jako je občasná práce z domova či z prémiových flexibilních kancelářských prostor. „Díky komplexnímu servisu flexibilních kanceláří se mohou pracovníci naplno soustředit, navíc se potkávají s lidmi z různých oborů, od nichž mohou načerpat inspiraci pro svou práci,“ vysvětluje Jana Gerhátová z centra Business Link Visionary Vedle míst pro jednotlivce nabízí Business Link firmám stylové kanceláře s flexibilním počtem míst, které může využívat hned několik osob, současně však pouze tolik, kolika místy prostor disponuje.

Myslete na své intimní zdraví

Karcinom děložního čípku je velkým strašákem mezi ženami. Pokud patříte mezi ty, kterým vyšlo špatně cytologické vyšetření, sáhněte pro následujících 6 měsíců po osvědčeném přípravku. Výzkumy ukázaly, že vaginální gel Papilocare® zvýšil procento zhojených buněčných změn o 30 %. Jde o přírodní vaginální gel k léčbě a prevenci lézí nízkého stupně (ASCUS/LSIL) děložního čípku způsobených HPV infekcí.

Nahraďte v jídelníčku mořské ryby

Věděli jste, že průměrný Čech konzumuje v průměru o 50 % méně ryb, než je průměr na člověka v Evropské unii? V porovnání s Norskem je to dokonce čtyřikrát méně. Norsko díky oblibě ryb jako jsou losos nebo makrela dosahuje průměrných 45 kg ryb na člověka ročně. Pokud si nemůžete dovolit kupovat každý týden lososa, vyzkoušejte doplněk stravy OmegaMarine Forte+, který obsahuje nejčerstvější rybí olej na světe. Za zkoušku nic nedáte a v tomto případě je to skutečně pravda. Vyzkoušejte OmegaMarine Forte+ zdarma, hradíte jen poštovné a balné.

Léto bez zánětů

Prázdniny a dovolené jsou tu! Ovšem místo koupání v teplém moři většinu z nás čekají studené bazény, a ne vždy čisté vodní nádrže či rybníky. Obojí může vést k nepříjemnému pálení a řezání, které tak dobře zná nejedna žena. Letní záněty dokážou pořádně potrápit a zkazit volno. Pokud ucítíte první příznaky, na nic nečekejte a vyzkoušejte novinku Naturevia UroPerfect Manóza Rapid. Ta obsahuje účinnou kombinaci silného extraktu ze severoamerických brusinek a D-manózu, které společnými silami brání v usazování bakterií E.coli v močových cestách. Je to výhodná kombinace, protože D-manóza působí rychle a brusinky naopak dlouhodobě. Zlatobýl pak působí močopudně, takže nebezpečné patogeny pomůže z těla vyplavit a tím zabrání jejich množení. Obsažený vitamin D navíc podpoří váš imunitní systém pro případné ohrožení zánětem. Než abyste i vy zbytečně trpěla a nechala se sužovat infekcemi močových cest, vyzkoušejte raději doplněk stravy Naturevia UroPerfect Manóza Rapid, jenž je k dostání v podobě praktických sáčků a stačí obsah smíchat s trochou vody. Novinku získáte v lékárnách či e-shopech. Více se dozvíte na www.naturevia.cz.

Konec špinavého prádla

Zase se děsíte toho, co vaše ratolest vytáhne z kufru po návratu z letního tábora? Letos si můžete podobné starosti klidně odpustit, pokud vyzkoušíte novou kolekci Lenor. Zkombinujte kapsle AllinOne s aviváží na textil a zvýrazňovačem vůně pro co nejlepší zážitek z praní a můžete si být jisti, že skvrny nejen povolí, ale navíc bude prádlo krásně vonět. Svěží navíc zůstane po překvapivě dlouhou dobu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy