Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Zdravotní stav princezny Kate odhalen. Chování Williama napovědělo, jak na tom je

Princ William s Kate Middleton
Zdroj: Profimédia
+ Dalších 7 fotografií
zdraví

Vévodkyně Kate je v centru pozornosti od té doby, co oznámila, že bojuje s rakovinou. Od té chvíle se oči veřejnosti upínají na její zdravotní stav. Nyní to však vypadá, že je její stav lepší a vše se v britské královské rodině vrací k normálu. Podle vyjádření experta Richarda Fitzwilliamse pro list The Sun tomu nasvědčuje skutečnost, že se princ William vrací ke svým povinnostem. 

Minulý měsíc princezna Kate v dojemném videu prozradila, že bojuje s rakovinou. Od té doby se její zdraví stalo nejen v Británii tématem číslo jedna. Podle náznaků, které královská rodina vysílá, to však vypadá, že je na tom Kate Middleton lépe a vše se pomalu vrací k normálu.

Expert vysekl princezně Kate poklonu

Expert na královskou rodinu Richard Fitzwilliams listu The Sun řekl, že nedávné dobře načasované veřejné vystoupení prince Williama s jeho synem Georgem na fotbalovém zápase a rozdávání jídla v rámci charity dokazuje, že královská rodina je na cestě zpět do normálu. „Uvědomují si, že každá jednotlivá věc, kterou dělají, vysílá zprávu tak či onak," uvedl Fitzwilliams.

„Vyslali signál, že věci jdou jako obvykle. Kdyby tam byla i Kate, bylo by to fantastické, ale to nikdo nečeká," pokračoval expert. "Lidé to neočekávají po její videozprávě, o které si myslím, že je to nejstatečnější, co kdy veřejná osobnost v Británii v souvislosti se zdravotním problémem učinila," vysekl Fitzwilliams princezně Kate poklonu.

Princ William nedávno odstoupil od královských povinností, aby zůstal po boku Kate a staral se o ni a jejich tři děti. Byl tak své ženě v nejtěžších chvílích oporou, čehož si Middleton nesmírně vážila. Je vidět, že se pár bezmezně miluje.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy