Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Zdravotní stav prezidenta: Tohle přesně řekla nemocnice o Zemanovi

Prezident Miloš Zeman.
Zdroj: Profimedia
zdraví prezidenta

Zdraví prezidenta Miloše Zemana je v České republice tématem číslo jedna. Ústřední vojenská nemocnice (ÚVN) poslala předsedovi Senátu Miloši Vystrčilovi zprávu, ve které se píše, že Zeman nyní není schopen vykonávat žádné pracovní povinnosti. Vystrčil veškeré informace shrnul do tří sdělení.

Sdělení první: Dle názoru Ústřední vojenské nemocnice není Miloš Zeman, prezident republiky, v současné době ze zdravotních důvodů schopen vykonávat žádné pracovní povinnosti.

Sdělení druhé: Dle názoru Ústřední vojenské nemocnice je vzhledem k charakteru základního onemocnění dlouhodobá prognóza zdravotního stavu prezidenta Miloše Zemana hodnocena jako krajně nejistá, a tím i možnost návratu k výkonu pracovních povinností v následujících týdnech je hodnocena jako málo pravděpodobná.

Sdělení třetí: S názorem, stanoviskem Ústřední vojenské nemocnice Praha na zdravotní stav prezidenta republiky byl ve středu 13. října, brzy dopoledne, seznámen inženýr Vratislav Mynář, vedoucí kanceláře prezidenta republiky, kterému bylo rovněž stanovisko předáno v písemné podobě.

Související články

Další články