Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zdravotní stav Michaela Schumachera se lepší: Slavný závodník prý začal komunikovat!

Schumacherův stav se prý zlepšil!
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
V případu těžce zraněného Michaela Schumachera (48), který je už čtyři roky v kómatu, údajně nastal zázračný zvrat. Lékaři rodině nedávali příliš mnoho naději, teď se ale zdá, že je nákladná léčba na dobré cestě. Německý závodník prý začal komunikovat!

Schumacher v roce 2013 utrpěl těžké poranění hlavy po pádu na lyžích. Čtyři roky je v kómatu a po nekonečném čekání se jeho stav nejspíš konečně začal lepšit.

Světová média píší, že bývalý jezdec Formule 1 komunikuje. Pro časopis Brunte se o náhlém zvratu zmínil Schumacherův rodinný přítel.

„Michael vysílá signály z jeho vzdáleného světa. Jeho nejbližší teď doufají v lékařský zázrak,“ prozradil magazínu.

Po roce od náročné operace hlavy byl Schumacher propuštěn do domácí péče. Špičkovou a také velmi nákladnou léčbou prochází v sídle u Ženevského jezera. Není to dávno, co se spekulovalo o tom, že rodině docházejí na péči o Michaela peníze, a tak jej budou muset nechat odpojit od přístrojů. To se naštěstí nepotvrdilo, světový šampion ale nadále zůstává v umělém spánku.

Související články

Další články