Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jiří Menzel znovu bojuje o život! Jeho stav se krátce před narozeninami dramaticky zhoršil

Menzelův zdravotní stav se zhoršil.
Zdroj:
+ Další 4 fotografie
Rodina Jiřího Menzela (79) pořád doufala, že se režisérův zdravotní stav zlepší. Místo toho nastal pravý opak. Menzel musel být opět přesunut na anesteziologicko-resuscitační oddělení, kde mu bude věnována zvýšená péče. To vše krátce před režisérovým životním jubileem.

Režisér Jiří Menzel (79) nemá příliš klidné období. Před svátky se zdálo, že se vše obrací k lepšímu, když se Menzel probral z umělého spánku. Do nemocnice ho ihned přišla navštívit jeho žena Olga (39) s dcerami Annou Karolínou (9) a Evou Marií (3). Jiří Menzel byl jistě rád, že je obklopen těmi nejbližšími.

Po svátcích se ale jeho stav zhoršil a lékaři ve střešovické nemocnici museli opět bojovat o jeho život, režisér byl prý znovu převezen na ARO, píše Blesk.cz. Menzelovy potíže začaly, když ho loni v listopadu bolelo ucho a následně celá hlava. Zkolaboval a byl převezen do nemocnice, kde absolvoval mnohahodinovou operaci mozku, po níž byl uveden do umělého spánku. Z něj se probral až těsně před Vánoci. Zda se jeho momentální stav zlepší, můžeme jen hádat. Režisér teď leží na anesteziologicko-resuscitačním oddělení. Uzdravení by mu každopádně bylo tím nejlepším dárkem k 80. narozeninám, které ho čekají 23. února.

Související články

Další články