Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Zdravotní stav Evy Pilarové (80) se zhoršil: Snad to zvládneme, řekl manžel

Eva Pilarová skončila v nemocnici!
Zdroj: Showpix
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
exkluzivně
Zpěvačka Eva Pilarová (80) v posledních měsících navštěvuje nemocniční zařízení častěji, než by chtěla. Od operace ledvin, kterou podstoupila na podzim, ještě stále není v dobré formě. Zpěvačce se naopak přitížilo a musela být hospitalizována na nefrologii v nemocnici na Karlově náměstí.

Zdravotní stav Evy Pilarové se bohužel nelepší. To redakci eXtra.cz potvrdil i zpěvaččin manžel Jan Kolomazník (67). "Řešíme zdravotní problém, v úterý jsme byli v nemocnici, snad všechno zvládneme," řekl do telefonu.

Klid na lůžku

Eva Pilarová musela na pár dní na oddělení nefrologie, které je specializováno na onemocnění a léčbu ledvin. Zpěvačka má od lékařů nařízen klidový režim už od poloviny října, kdy podstoupila operaci ledvin. Jindy vitální osmdesátnice tak musela až do konce listopadu ležet a procházky absolvovala pouze do nemocnice na kontroly.

„Já se teď musím strašně šetřit, ležím a nesmím nic dělat a slíbila jsem, že do konce listopadu nebudu dělat vůbec nic. Teď ve čtvrtek jdu na další kontrolu a řeknou mi, jak to vypadá, ale zatím si nemám dělat žádnou naději, že bych pracovala,“ prozradila v polovině listopadu deníku Aha! populární zpěvačka.

Původ potíží

Podle Pilarové je původem nynějších problémů ozařování, které podstoupila v průběhu 80. a 90. let. Tehdy jí lékaři diagnostikovali rakovinu a během léčby se „něco zvrtlo“, prozradila zpěvačka. „Postupem času se to zhoršilo,“ dodala.

Koncerty zatím nepřipadají v úvahu, a tak zpěvačka svá vystoupení ruší. Hlavní teď je, aby se co nejdřív dostala zpátky do formy.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy