Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Zdravotní sestřičku Kateřinu zabil koronavirus: Dcera Anetka (7) jí k rakvi dala dojemný vzkaz

Zdravotní sestřičku Kateřinu zabil koronavirus: Dcera Anetka (7) jí k rakvi dala dojemný vzkaz
Zdroj: Pixabay.com
neštěstí
Teprve 39letá zdravotní sestra z Jihlavy Kateřina Šestáková podlehla koronaviru. Žena, kterou kolegové popisují jako usměvavou, milou a ochotnou, po sobě na tomto světě zanechala sedmiletou dceru Anetku. Ve středu se pozůstalí mohli s Katkou naposledy rozloučit a od dcerky měla na rakvi položený dojemný vzkaz.

Kateřina Šestáková v nemocnici v Jihlavě pracovala od roku 2001, v roce 2013 pak nastoupila na mateřskou dovolenou a o 4 roky později se mezi kolegy vrátila. Vedení nemocnice na svých stránkách uvedlo, že zdravotní sestra z ortopedicko-traumatologického oddělení zemřela po nerovném boji s nemocí covid-19

Mezi spolupracovníky měla Kateřina spoustu přátel, kteří ji popisovali jako usměvavou a milou ženu, která vždy byla ochotná pomoci a vykonávat práci i nad rámec svých pracovních povinností. Vzhledem k opatřením souvisejícím s pandemií koronaviru se středečního posledního rozloučení ale nemohli zúčastnit všichni, kteří ji měli rádi.

„Musím se před Katkou sklonit jako před mučednicí dnešní doby. Vždyť se sama s láskou starala o všechny nemocné,“ řekl podle informací webu Blesk.cz na pohřbu řečník.

Dcerka

Po zesnulé zdravotní sestřičce, která pacientům nemocnice v Jihlavě pomáhala téměř 20 let, na tomto světě zůstala teprve sedmiletá dcera Anetka. Ta mamince nechala na rakev položit věnec s nápisem "milované mamince".

Související články

Další články

Nejnovější kauzy