Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Zdravotní sestřička chtěla zhubnout, tak začala s Thaiboxem a dnes má několik titulů! ROZHOVOR UVNITŘ!

Zdravotní sestřička chtěla zhubnout, tak začala s Thaiboxem a dnes má několik titulů! ROZHOVOR UVNITŘ!
Zdroj:
Předchozí Další
Karolína LAGERTHA Klusová se již za pár dní zúčastní show ENFUSION, což je světová série bojových sportů. Turnaje běží každý měsíc po celém světě a v České Republice, konkrétně ve Werk Aréně v Třinci, což je nejmodernější hala v Evropě, proběhne poprvé 1. 12. 2018!

Světová série bojových sportů ENFUSION poprvé na severní Moravě! Napínavé zápasy světové extratřídy thajského boxu bude hostit WERK ARENA TŘINEC s kapacitou 4 500 lidí. Náklady na show jsou kolem dvou a půl milionu korun! Chystá se něco velkého a to byste si rozhodně neměli nechat ujít! Více informací se dočtete na facebookové události a lístky v předprodeji si můžete zakoupit ZDE

ENFUSION bude vysílat 140 televizí v přímém přenosu do celého světa. Bojovníci z Čech, Slovenska, Polska, Holandska, Thajska, Německa a Kanady se utkají v patnácti zápasech. V Třinci se bude zápasit také o světový titul žen. O pás mistra světa se utká domácí třinecká Karolína LAGERTHA Klusová vs Georgina van der Linden z Holandska.

Karolína LAGERTHA Klusová je mladá, milá sestřička z nemocnice v Třinci a sama tvrdí, že thajský box začala dělat proto, aby zhubla. Redakce Extra.cz se jí zeptala na pár otázek!

Proč jste si pro hubnutí vybrala zrovna thajský box?

Viděli jste někdy tlustého thaiboxera? Já teda ne. Koukala jsem několikrát na film Rocky a říkala jsem si „tyjo to musí být makačka, do toho jdu to je přesně pro mě!“. Zkoušela jsem i jiné sporty, ale neměly takový efekt a hlavně mě nezaujaly. Thaiboxem procvičujete celé tělo a to jsem hledala!

Dosáhla jste požadovaného cíle?

Určitě! Zhubla jsem přes 20 kg! Umíte si představit kolik je to například 250 gramových másel? Tak si je postavte vedle sebe a přesně to se mi podařilo shodit díky Thaiboxu.

Jaká byla Vaše váha dříve a jaká je teď?

Měla jsem přes 78 kg… holka krev a mlíko… a teď? Zápasím v kategorii -57 a užívám si, jak mi můj muž říká „ty můj drobečku“.

Jak dlouho trvalo, než jste se dostala na váhu, se kterou jste byla spokojená?

Spokojená se svojí váhou? Jsem žena, to je špatná otázka! (smích) Ne… trvalo to přibližně 2 roky.

Jak se Vám daří kombinovat práci zdravotní sestřičky s koníčkem, při kterém se můžete snadno zranit?

Zranit se můžete kdekoliv. Pracuji na operačním sále a je to až neuvěřitelné, ale za celých 5 let jsem neoperovala akutní poranění z Thaiboxu. Spíš vedou trampolíny, kolečkové brusle apod.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy