Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Zdravotní sestra z Jihlavy podlehla koronaviru: Po 39leté Katce zůstala sedmiletá dcerka

Zdroj:
smutná zpráva
Jihlavská nemocnice na svých facebookových stránkách zveřejnila smutnou zprávu. Teprve 39letá zdravotní sestra Kateřina Šestáková podlehla koronaviru. Žena, kterou kolegové popisují jako usměvavou, milou a ochotnou, po sobě na tomto světě zanechala sedmiletou dceru Anetku.

Vedení nemocnice na svých stránkách uvedlo, že zdravotní sestra z ortopedicko-traumatologického oddělení zemřela po nerovném boji s nemocí covid-19. Kateřina Šestáková v nemocnici pracovala od roku 2001, v roce 2013 pak nastoupila na mateřskou dovolenou a o 4 roky později se mezi kolegy vrátila.

Mezi spolupracovníky měla Kateřina spoustu přátel, kteří ji popisovali jako usměvavou a milou ženu, která vždy byla ochotná pomoci a vykonávat práci i nad rámec svých pracovních povinností. Poslední rozloučení proběhne ve středu ve 14 hodin v kapli Ústředního hřbitova v Jihlavě.

Po zesnulé zdravotní sestřičce, která pacientům nemocnice v Jihlavě pomáhala téměř 20 let, na tomto světě zůstala teprve sedmiletá dcera Anetka. Ve vyjádření nemocnice stojí, že právě ta znamenala pro Kateřinu všechno.

Smutek

V komentářích na sociálních sítích se k bolestné ztrátě vyjadřují lidé, kteří Kateřinu znali a které její smrt hluboce zasáhla. „Bylo mi ctí s Káťou sloužit, pracovat a hlavně se smát. Byla s ní velká sranda a byla srdíčkem traumatologie. Budeš nám všem moc chybět. Upřímnou soustrast rodině a hodně sil i pro Anetku,“ napsala její kolegyně Marie.

„Tak moc mě to mrzí, nemám slov. Káťa byla u mých začátků na traumatologii, tolik jsem ji obdivovala, jak jí to jde. Byla skvělá, veselá kopa, takový pilíř traumačky, tolik jsme se spolu nařehtaly. Tohle se nemělo stát. Celé rodině hodně sil v této děsivé nelehké době, upřímnou soustrast,“ napsala Zuzka.

Související články

Další články