Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Zdravotní problémy trenéra Vrby byly vážnější, než se zdálo. Byl v ohrožení života!

Zdravotní problémy trenéra Vrby byly vážnější, než se zdálo. Byl v ohrožení života!
Zdroj: profimedia.cz
Pavel Vrba
Stačilo málo a fotbalový Pavel Vrba mohl mít pořádné problémy! Zkušený fotbalový kouč byl v Bulharsku před několika dny náhle hospitalizován, dodnes se ale pořádně nevědělo, proč musel do nemocnice. Důvodem podle všeho nebyla žádná maličkost, ale trombóza v noze. Bývalý reprezentační trenér je už naštěstí z nejhoršího venku.

Nejen rodinu a kamarády, ale i bulharský klub Ludogorec Razgrad, ve kterém Pavel Vrba koučuje, pořádně vyděsily trenérovy zdravotní problémy. „Je to trombóza v noze. Udělalo se mu zle, hodně zle. V klubu kolem něj nastala panika. Bylo štěstí, že se to Vrbovi stalo na stadionu před přátelákem s Gornou a mohl se o něj začít starat klubový doktor,“ sdělil deníku Blesk zdroj blízký vedení bulharského klubu.

„Začal jsem se potit, noha postupně zrudla. To už nebyla legrace, okamžitě jsem zašel za klubovým lékařem. Ten mě hned odvezl do nemocnice. Těžko říct, co by se dělo, kdybych byl někde sám,“ vyprávěl Vrba portálu sport.cz.

Z nejhoršího je už venku

Jeden z nejúspěšnějších českých trenérů tak musel být okamžitě převezen do nemocnice. Ucpání žil totiž není žádná sranda a bývalý kouč Plzně nebo národního týmu mohl být ve vážném ohrožení života. Vrbu následně převezli z nemocnice v Razgradu na soukromou kliniku v Ruse, aby se mu dostalo té nejlepší péče.

Nyní už je z nejhoršího venku, přesto se z toho bude ještě několik dní zotavovat v nemocnici. „Tři dny teď nesmím vstát z postele. Jsem už ale v pohodě, mě jen tak něco nezlomí,“ vzkázal Pavel Vrba svým fanouškům.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy