Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

ZDRAVOTNÍ POTÍŽE! FattyPillow skončil v nemocnici a vyděsil fanoušky. Co se dělo pak?

Co se stalo?
Zdroj: Instagram/profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Známý bavič, komik a youtuber FattyPillow skončil v Thomayerově nemocnici v Praze. Poté, co začal hubnout a žít zdravě, tvrdil, že se mu zdravotní stav zlepšuje. Teď ale přišel šok! Skončil v nemocnici a promluvil o tom, co se vlastně stalo.

Jméno FattyPillow je v Česku známá firma. Youtuber se ve skutečnosti jmenuje Karel Sivák a proslavil se hlavně mezi mladou generací jako kontroverzní bavič, youtuber a streamer. Už od dětství měl problémy s váhou a s tukem bojuje již řadu let.

Letos se ale rozhodl pro změnu. Impulsem byl rozchod s první skutečnou láskou Sárou Holanovou. Začal cvičit, změnil radikálně stravování a dokonce má i osobního trenéra. Před více než měsícem se pochlubil úbytkem váhy a také zdůraznil, že se cítí mnohem lépe.

Teď ale přišel šok, který vyděsil všechny věrné fanoušky. Fatty skončil v nemocnici s krvácením a pak se k událostem vyjádřil: „Jsem v pořádku. Jedu domů. Krvácení z nosu není způsobeno ničím jako tlakem nebo podobně. Čím dál víc si uvědomuji, jak je zdraví důležité. Vím, že si někdy dám skleničku a cigaretu, je to chyba prostě, vím to. Nebudeme si nic nalhávat, někdy si člověk může dopřát. Ale co se týče stravy, pohybu (a i z velké části psychiky), je třeba se toho co nejvíce držet a být v pohodě a klidu a ne žít ve stresu. Furt se mám co učit, ale rozhodně vím, že zdraví je nejdůležitější.“

My přejeme Fattymu příjemné prožití vánočních svátků. Doufáme, že už brzy bude v kondici a nepotkají ho další zdravotní potíže.

Související články

Další články