Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Zdravotní bratr varuje před koronavirem: Ze svalnatého sportovce udělala nákaza chodící kostru

Zdravotní bratr varuje před koronavirem: Ze svalnatého sportovce udělala nákaza chodící kostru
Zdroj: archiv Mika Schultze
+ Dalších 6 fotografií
proměna
Zdravotní bratr Mike Schultz (43) ze San Franciska se na sociální síti podělil o šokující snímky, které ukazují, co dokáže s tělem zdravého člověka udělat nákaza koronavirem. Aktivní sportovec byl covidem-19 natolik oslaben, že zpočátku nedokázal udržet ani telefon.

Mike Schultz, který pracuje jako zdravotní bratr v nemocnici v San Francisku, se vždy udržoval v kondici. Na sociální síti se rozpovídal o tom, že měl každý den ve zvyku posilovat. Výsledky tvrdé práce na něm byly znát a jeho tělo bylo skutečně vyrýsované. Dokud se nenakazil koronavirem

Na sociálních sítích se hrdina z první linie pochlubil dvěma fotografiemi, které zachycují proměnu, kterou během nákazy koronavirem prošel. První snímek, na kterém vypadá zdravě a v kondici, byl vyfocen zhruba měsíc před tím, než u něj byl covid-19 potvrzen. Druhý už byl vyfocen v nemocnici v Bostonu, kde byl Mike léčen.

Než onemocněl, vážil Schultz 86 kilogramů. Boj s koronavirem ho ale naprosto vyčerpal a vzhledově z něj udělal úplně jiného člověka. Při odchodu z nemocnice vážil o celých 23 kilogramů méně, tedy 63.

Nákazu nepodceňujte, vzkazuje

Hlavním důvodem, proč se Mike Schultz rozhodl o snímky podělit se světem, je varování. „Chtěl jsem ukázat, že nakazit se může kdokoliv. Je jedno, zda jste mladí nebo staří,“ vysvětlil. „Byl jsem velmi slabý. Nedokázal jsem udržet telefon, protože se zdál být moc těžký, nemohl jsem psát, protože se mi třásly ruce,“ popsal zdravotní bratr. Schultz byl hospitalizován 16. března a čtyři týdny byl připojen na plicní ventilaci. V nemocnici strávil dlouhých 57 dní.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy