Když dospíváte a pořád se ne a ne objevit nějaká dívka, která by vás konečně připravila o panictví, můžete začít být trošku zoufalí. Někteří to řeší různě. Například si zaplatí z těžce vydřených peněz na brigádách prostitutku. A jiní zavraždí svou matku a pak souloží s její mrtvolou! Ha, problém panictví vyřešen!

Přesně to druhé udělal osmnáctiletý mladík z Texasu, který se ke svému činu přiznal. Obáváme se ale, že vysvětlení důvodu vraždy nebude u soudu zrovna polehčující okolnost.

Kevin Davis se nejprve snažil svou padesátiletou matku uškrtit pomocí kabelu od videoherní konzole. Jelikož ale jeho maminka nepřestávala křičet, rozhodl se ukončit její život poněkud rychleji. Pomocí kladiva, kterým ji udeřil dvacetkrát do hlavy. Poté, dle výpovědi u policie, strčil ruku do její hlavy a nahmatal její mozek, aby se přesvědčil, že je skutečně mrtvá.

Poté svou mrtvou matku znásilnil. „Asi by se dalo říct, že jsem přišel o panictví s mrtvolou,“ řekl při výslechu na policii.

Původně chtěl takto zavraždit i svou sestru, ale nakonec si to rozmyslel, sedl na kolo a zajel k sousedům, kde je požádal, aby zavolali policii, protože právě někoho zabil. Policii pak řekl: „Už jsem měl zabíjení docela dost.“

Jelikož u soudu vyprávěl o tom, jak zabil kočku a pak ji znásilnil, a častokrát fantazíroval o tom, jak zabíjí dívku, uřezává jí hlavu a souloží s jejím tělem, z vězení se jen tak nedostane. Naštěstí.