Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zdraví Karla Gotta opět v ohrožení! Na potíže s dýcháním si stěžoval již při posledním vystoupení!

Karel Gott už vypadal lépe, zdraví ho ovšem opět zradilo!
Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
Celé Česko vyděsila zpráva o tom, že je legendární zpěvák Karel Gott v nemocnici. Informovali o tom organizátoři benefičního koncertu Aleluja na Slovensku. Podle zdrojů eXtra. cz je však Mistr doma a léčí se s dýchacími obtížemi. Právě na ně si zpěvák podle našich informací stěžoval již při posledním vystoupení.

Při vystoupení, které se konalo 31. května v pražském divadle Hybernia, si Gott střihnul duet s Ilonou Csákovou. Většina fanoušků se tak začala právem těšit na jeho trvalý návrat na pódia.

V pátek bylo ovšem organizátory zrušeno jeho vystoupení na benefičním koncertě Aleluja na slovenské hoře Butkov. Tam by ho měla nahradit Helena Vondráčková a další zpěváci. Gotta podle našich zdrojů skolil zánět horních cest dýchacích, proto raději zůstal v domácí péči. První zpráva ze Slovenska, že je Gott v nemocnici se naštěstí nepotvrdila. Novináře uklidnila jeho mluvčí Aneta Stolzová.

Právě na dýchací potíže si Gott stěžoval již při vystoupení v Hybernii. Špatně se mu prý dýchalo, ale přisuzoval to alergii.

Vzhledem ke zdravotním potížím, které ho v poslední době sužovaly, je však pochopitelné, že se fanoušci o zdraví své hvězdy strachují. Zdraví má každý jen jedno a fanoušci jistě pochopí, když bude Gott nyní hlavně odpočívat.

Související články

Další články