Rodrigo Alves přijal pozvání svého kamaráda a českého protějšku Roberta Paulata a nechal si na specializované klinice Medico Beauty omladit svůj plastikami zdevastovaný obličej. V Praze se zdržel ještě pár dní a byl doslova na roztrhání.

Fanoušci v Česku mají Rodriga rádi a zastavovali ho na každém kroku, aby s ním prohodili pár slov a udělali selfie. Nikdo ale nečekal, jakou dohru bude mít Rodrigova návštěva v Praze. Po omlazovací kúře, kterou Brazilec podstoupil, si začal najednou stěžovat, že mu na klinice zohyzdili obličej.

„Takto vypadám bez make-upu. Ano, můj obličej je ku*va plný krve. Minulý čtvrtek jsem byl na zákroku a doktorka použila špatné výplně. Nyní mám pod očima otoky plné krve,“ rozpovídal se na svém Instagramu naštvaný Rodrigo.

Pravda je ale úplně někde jinde. Rodrigo nedbal pokynů, které mu lékaři doporučili, a místo klidového režimu vyrazil pařit do víru velkoměsta. To samozřejmě rozlítilo ředitele Roberta Paulata a řekl k tomu své.

„Rodrigo Alves si vybral největší a nejluxusnější kliniku plastické chirurgie Medico Beauty v Praze z důvodu jeho nespokojenosti se svým vzhledem. Jelikož podstoupil více než 150 zákroků a jeho pleť byla naprosto zdevastována, byla mu doporučena kúra, která obsahovala vitaminové injekce, mezoterapii a výplně na bázi kyseliny hyaluronové,“ popisuje Paulát.

„Byl ošetřen nejlepším odborníkem na plastickou chirurgii, MUDr. Blankou Vraspírovou, která udělala maximum, aby Rodrigovi pomohla eliminovat jizvy a vzhled unavené pleti. Alves odcházel z kliniky poučen, že má dodržovat klidový režim a nosit kompresivní masku a nepít alkohol. Novináři a paparazzi z ČR Alvese sledovali o víkendu a zjistili, že si užíval nočního života, alkohol tekl proudem, a tím pádem nedodržel klidový režim, je možné, že modřinku si pod okem udělal během bujarého večera. V tomto týdnu už můžeme vidět Alvese v reality show v Itálii, kde má pleť naprosto perfektní, a tím pádem výsledek MUDr. Vraspírové byl odveden s pečlivostí a nejlepším možným způsobem,“ zakončil Robert Paulat s tím, že Rodrigo si za své zranění může prakticky sám.