Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Zděšení diváci Výměny litují zanedbaných dětí špindíry Lucie: Ta se chystá na deváté

Zdroj: Archiv
+ Dalších 9 fotografií
reakce
První Výměna manželek roku 2021 zařídila divákům obrazovek TV Nova nezapomenutelnou podívanou, o kterou se postarala zejména špindíra Lucie, jež si vyměnila život s manželkou Alenou. Když Alena poprvé viděla stav bytu Lucie, tak jí bylo do pláče. V bytě, kde Lucie vychovávala 4 děti, nechyběla plíseň, špína ani smrad z exkrementů. Divákům televizní show je nejvíce líto jejích dětí. Lucie prý porodila dětí osm, ale polovinu jí už sebraly úřady. Devátému dítěti se prý Lucie přesto nebrání.

Pořad Výměna manželek opět zařídil šokující podívanou, díky které možná i někteří diváci na chvíli zapomněli na aktuální koronavirovou situaci.

Ve středeční Výměně se představily jako obvykle dvě rodiny, v hlavních rolích s manželkou Alenou, která si vyměnila život se špindírou Lucií. Ta měla v bytě nepořádek, včetně plísní a smradu z exkrementů, v němž vychovávala 4 děti, které neměly základní hygienické návyky.

Diváci jsou z nového dílu Výměny manželek v šoku, nejvíce jim je líto dětí špindíry Lucie, na kterou nedávno prasklo, že porodila dětí dokonce osm, ale polovinu jí odebraly úřady. V průběhu pořadu dokonce vyšlo najevo, že by se nebránila ani devátému dítěti.

"Lucie má osm dětí, s prvním chlapem čtyři a s druhým taky. Ty první čtyři děti jsou v pěstounské péči, protože její ex, ten první, mlátil jedno to malé dítě, když Lucie nebyla doma," svěřila se žena z Luciina okolí.

To, zda se Lucie rozhodne mít deváté dítě, je ale ve hvězdách. Nyní už totiž nežije s o 20 let starším partnerem Standou, ale s novým partnerem Michalem, který byl v minulosti odsouzen ke 12 letům vězení za vraždu.

Reakce diváků

Po odvysílání nového dílu Výměny manželek si diváci jednomyslně zchladili žáhu právě na Lucii. Nejvíce jim je líto jejích dětí, které by si podle nich zasloužily lepší výchovu a rodinné zázemí.

"Mě je spíš líto těch dětí, chudáci, taková ostuda, jak ve škole, tak mezi kamarády. Šmudla by se neměla rozmnožovat," reagovala Terézia. "Ta by se měla jít léčit a někdo naučit její děti normálnímu životu. Jejich psychopatická matka, jestli se to tak dá říct, určitě ne," píše další divačka.

"Fakt šílený. Děcka chudáci, a teda ten houskový knedlík a ten guláš.. to jsem se fakt zasmála. Paní mi přijde narušená, tohle je ideální případ pro sociálku," píše Marie. "To byl materiál, špinavej on od hoven a ona hluchá blbka, to se divím, že jí neseberou ty čtyři děti, když už 4 má v ústavu," kroutí hlavou Krista.

"Nejhorší na tom je, že ty děti jsou úplní chudáci. Je mi jich líto. Ona si vůbec neuvědomuje se svým IQ na bodu mrazu, že jim tím, jak se pořád jen a jen rozmnožuje, kazí životy. Nezvládá základní věci, natož tolik dětí, je to smutné," uzavírá Jaroslav.

Související články

Další články