Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Zdeptaná dcera Michaela Jacksona (†50): Zběsilý úprk před pravdou o tátově pedofilii?!

Zdroj: Profimedia.cz, archiv
+ Dalších 52 fotografií
Je na tom zle
Téměř deset let uplynulo od smrti Michaela Jacksona (†50). Přestože se už zpěvák nemůže bránit, jeho údajné oběti vyrukovaly se šokujícím dokumentem Leaving Neverland. Dvojice Wade Robson (36) a James Safechuck (41) tvrdí, že je Jackson sexuálně zneužíval. Těžce to nese jeho dcera Paris Jackson (20), která se už před pár dny utekla schovat do New Orleans. Bedliví paparazzi ji však ve slunném městě vyčmuchali a nevypadá to s ní vůbec dobře!

Paris Jackson se po vážných obviněních svého táty Michaela Jacksona (†50) psychicky hroutí. Příliš jí nepomohla ani slova její tety, zpěvákovy sestry, která trvá na tom, že bratr byl pedofil.

S obviněním ze sexuálního zneužívaní po letech vyrukovali Wade Robson (36) a James Safechuck (41) v šokujícím dokumentu Leaving Neverland. Po jeho uvedení se strhla doslova bouře, rádia po celém světě přestávají Jacksona hrát a stává se z něj padouch číslo jedna.

Pro jeho dceru Paris to pochopitelně není nic příjemného. Už minulý týden raději pláchla z Kalifornie do klidnějšího New Orleans, ani tam se však před pozorností paparazzi neskryla. Pláč a utírání slz střídá kouření jedné cigarety za druhou. Přestože se dvacetiletá dívka, která se v minulosti několikrát pokusila o sebevraždu, snaží působit tvrdě, na fotkách v pohodě rozhodně nevypadá.

Obranu svého otce nechává raději na bratranci Taji Jacksonovi (45). „Už není nic, co bych mohla na jeho obranu dodat, všechno už bylo řečeno. Taj odvádí sám skvělou práci. A má mou podporu. Ale tohle není moje role. Já se jen snažím o to, aby byli všichni v klidu a šli s davem, zklidnili se a přemýšleli o tom v širších souvislostech. Tak to vidím já,“ nechala se Paris slyšet na Twitteru.

Závažná obvinění přišla deset let po smrti Michaela Jacksona, který se už nemůže bránit. V minulosti vyhrál několik soudních sporů, v němž ho rovněž vinili ze sexuálního obtěžování nezletilých. Je však veřejným tajemstvím, že si tehdy svobodu koupil za desítky milionů dolarů.

Související články

Další články