Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Zdenička z VyVolených už má dost svých silikonů. Neuvěříte, co s nimi chce udělat!

Tyhle silikony by teď měly vzít za své, protože prý u sexu jde
i o něco jiného než o silikony! No věřili byste tomu?
+ Další fotografie

Tak to je šok pro všechny naše skalní čtenáře a vyznavače silikonových prsních vycpávek u žen. Silikonová hvězdička loňské řady reality show VyVolení – Zdeňka Soušková (26) pro sebe vyvařila pár chvilek slávy, když dávala okatě najevo, čím ji plastický chirurg vybavil.

Toho se vzápětí chytla i jiná odpadlice z této série – slavomanka Eva Feuereislová (24), která si rovněž nechala udělat obrovské prsní implantáty. Ale teď se Zdenička rozhoupala k bezprecedentnímu činu. Prý si nechá umělotinu z prsů odstranit, protože přišla na to, že „láska není jenom o silikonech“!

„Přemýšlím, že bych to do budoucna zrušila, ty silikony. Přišla jsem na to, že sex není jenom o tom. Jinak jsem v sexu ještě nezkusila trojku, do toho bych šla. Zkusila bych obě varianty,“ svěřila se Zdenička pornoherečce Paule Wild v příhodném pořadu Erotikon. K tomuto zjištění samozřejmě slečně Souškové moc gratulujeme a přejeme, ať se jí žije dobře i bez věcí, které jsou pro mnohé jiné „bakelitky“ smyslem jejich života.

Mohlo by vás zajímat

Další články