Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Zdenička se po odchodu Castella pořádně odvázala: Vyprsila se a nechala Ládíka olizovat svoje bradavky!

Zdenička se po odchodu Castella pořádně odvázala: Vyprsila se a nechala Ládíka olizovat svoje bradavky!
Zdroj: archiv FTV Prima
+ Další 2 fotografie

Jakoby nestačilo, že Thomase Castella (38) porazil v Duelu Vladko Dobrovodský (35) 80:20 procentům. Hradeckému svalovci se splnilo to nejhorší očekávání, že mu to v Duelu Vladko naloží a ještě získá tolik hlasů.

Vidina setkání se Zdeničkou, do které se Thomas ve Vile zamiloval, mu jakžtakž dokázala udržet úsměv na rtech, jenže to by se jeho kráska, která se v soutěži na chvíli objevila spolu s Castellovou bývalkou Sabinou, nesměla po jeho odchodu chovat jak utržená ze řetězu

Souškovou štáb ještě nechal den ve Vile, a to neměl dělat. Večer po Duelu uspořádali VyVolení party, která neměla daleko k hardcore party s hvězdnou účastí Kate Zemanové. Všichni soutěžící se svlékli do půli těla, řádili ve vířivce a chvílemi to vypadalo, že se akce zvrhne v nekontrolovatelný "grupáč". Zdenička se opět ráda pochlubila svými silikony a dokonce dovolila, aby jí nekňuba Ládík olizoval bradavky!

Na to vše se jako host Noční show u Agáty Hanychové (28) musel Castello dívat. Spolu s problémy se zákonem, které teď musí venku řešit, to bylo i na takovou horu svalů docela dost.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy