Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Zdeněk z Výměny manželek poprvé promluvil poté, co přišel o nohy: Svět nekončí, říká statečně

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 32 fotografií
autonehoda
Když diváci před dvěma týdny sledovali Výměnu manželek, ještě netušili, že jeden z nejsympatičtějších otců, kteří se v pořadu kdy objevili, jak Zdeňka sami nazvali, je po těžké autonehodě, která mu navždy změní život. Řidič kamionu z povolání při tragédii přišel o obě nohy a nyní se rozhodl poprvé promluvit k lidem, kteří mu v jeho těžké situaci drží palce.

Hned druhý den po odvysílání Výměny manželek, které se účastnil Zdeněk s Ditou a synem Vojtíškem, se po sociálních sítích začala šířit informace o tom, že sympatický tatínek při autonehodě přišel o nohy a leží v nemocnici v umělém spánku. Všichni diváci doufali, že jde jen o smyšlenku, informace však byla bohužel potvrzena. Když Dita na kameru hovořila o tom, jak se tragická událost odehrála, v jejích očích se odrážel smutek.

Od nehody už uběhl nějaký ten čas a Zdeněk, který je nyní plně při vědomí, se rozhodl svým příznivcům poslat vzkaz. „Svět nekončí. Nohy mám… částečně,“ řekl do kamery Zdeněk, jehož statečnost a síla bojovat je obdivuhodná.

Celý vzkaz zazněl v pořadu Volejte Novu a Zdeněk dokázal, že ani tak velká tragédie nezlomila jeho silnou osobnost. „Ahoj všichni, vím, že si mě pamatujete z Výměny manželek a víte, že jsem po vážné autonehodě. Chtěl bych všem poděkovat za jakoukoliv pomoc, finanční i psychickou, mně, mé rodině, i mé budoucí ženě, zasnoubili jsme se. Udělám maximum proto, abych se postavil a abych se o rodinu mohl postarat. Chci poděkovat nadaci Nova a všem, kteří pomáhají k tomu, abychom byli zabezpečeni a mohli fungovat. Doufám, že i nadále budete podporovat nejen mě, ale i další lidi, kteří potřebují pomoc. Bude to ještě hodně zajímavé, ale mám spoustu dobrých kamarádů, kteří mě podporují, stejně tak i cizí lidé, kterým moc děkuju,“ řekl dojatý Zdeněk.

Související články

Další články