Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Zdeněk Troška chystá pohádku Zakleté pírko: Do role vodníka obsadil Lukáše Pavláska

Zdeněk Troška chystá pohádku Zakleté pírko: Do role vodníka obsadil Lukáše Pavláska
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 17 fotografií
zakleté pírko
Je to jen pár dní, co se Zdeněk Troška (66) pustil do natáčení své nové pohádky Zakleté pírko. Jde o jednu z mála jeho pohádek, kde se vůbec nevyskytují čerti. Ty vyměnil za dvě čarodějnice a vodníka, jehož ztvární známý komik Lukáš Pavlásek (40). Už jen díky obsazení se mají zřejmě i dospělí diváci na co těšit.

Zdeněk Troška v nové pohádce Zakleté pírko opět sází na milovanou klasiku, tedy na souboj dobra se zlem. Hlavní postavu chudé Aninky si zahraje Anastázie Chocholatá, které bude po boku stát vodník, kterého si zahraje Lukáš Pavlásek Výjimečně tudíž v Troškově pohádce neuvidíme žádné čerty.

Do rolí dvou zlých čarodějnic byly obsazeny Lucie Polišenská se Šárkou Vaculíkovou, kterou lidé znají jako Adrianu ze seriálu Ulice. Tři kouzelné postavy jsou podle samotného Trošky tak akorát. Pro natáčení totiž mimo těchto postav vybral i kouzelná místa.

Natáčení probíhá od 21. května v jižních Čechách, odkud se následně přesune na západ a nakonec do Prahy. Štáb prý dokonce navštíví i místa, která v žádné pohádce ještě nikdy nebyla. Zdá se, že nová pohádka Zdeňka Trošky má tak šanci na to se stát skvělou podívanou pro děti i dospělé.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy