Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Zdeněk Troška čelí kritice! Do pohádky obsadil youtubery a lidé z toho šílí!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
Klasická česká pohádka a YouTube? Myslíte si, že tato kombinace není myslitelná? Tak to jste na omylu, protože v tomto směru se režisér Zdeněk Troška stal opět průkopníkem...

Legendární český režisér Zdeněk Troška (63) připravuje zbrusu novou pohádku, která se bude jmenovat Čertoviny. Pohádka bude prý klasická a tradiční, nicméně obsazení některých rolí leckoho překvapí...

Zdeněk Troška bere svou novou pohádku Čertoviny jako zbraň proti novým moderním pohádkám, které prý postrádají duši. V Čertovinách uvidíme hrát například herce Jakuba Prachaře (33), herečku Saru Sandevu, kteří by měli zajistit určitou kvalitu a výkon.

“Konečně se i s vámi můžu podělit o to, co mě teď čeká za projekt. Tady pár fotek z kostýmní zkoušky na nově připravovanou pohádku Čertoviny. V pohádce mě poprvý uslyšíte i zpívat a na roli Haničky a celý natáčení se moc těším!” svěřila se se svojí horkou novinkou Sara.

Co je ale zarážející, je fakt, že Zdeněk obsadil i dva youtubery Matěje a Datla, kteří v podstatě zpochybňují Troškův výrok o tom, jak jsou ostatní pohádky o ničem a mají špatné obsazení.

"Youtubeři, Troška a pohádka? V tomhle v jedné větě chcete někoho nalákat, nebo vyděsit?" píše jedna ze šokovaných fanynek Zdeňka Trošky. To, jestli youtubeři jako herci obstojí, tak to se uvidí až po slavnostní premiéře. Zatím nad tím lze jen spekulovat.

Související články

Další články