Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zdeňek Škromach pozdravil čtenáře eXtra.cz: Takhle vypadá jeho poslední letní koupačka v bazénku s bublinkami!

Poslední letní pozdrav z bazénku s bublinkami od Zdeňka Škromacha…
Zdroj: archiv
+ Další fotografie
Bazének k němu zkrátka neodmyslitelně patří... Řeč je o politikovi Zdeňku Škromachovi, který v minulosti zaujal mnohé nejen svými názory, ale třeba právě tím, že na Facebooku uveřejnil snímek z bazénku. Od té doby vzniklo nejen mnoho koláží a parodií, ale dnes už každý ví, že Zdeněk si umí udělat ze sebe srandu - je lidský...

Mnozí politici by nikdy nepřipustili, aby je volič viděl polonahé a ještě navíc, jak si své tělo máchají v bublinkaté vodě. „Škromi“, jak Zdeňka Škromacha mnozí přezdívají, to má lidově řečeno na salámu. Má rád dobrý humor a sem tam se na jeho Facebooku objeví právě snímek, jak si užívá koupel v bazénku.

„Poslední letošní koupačka, zdravím vaše čtenáře,“ napsal nám Zdeněk, když ho redaktor eXtra.cz požádal o snímek, jak si letos užil své prázdninové koupání.

V minulosti právě z nafukovacího koupaliště komentoval člen strany ČSSD politické dění. Redakci eXtra.cz svěřil, že v nedaleké budoucnosti by rád okusil návrat do vrcholné politiky, a to kdyby chtěl kandidovat na hlavu státu.

Související články

Další články