Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zdeněk Škromach na streamu eXtra.cz: Za 5 let chci kandidovat na prezidenta!

Zdeněk Škromach se proslavil nejen jako král selfíček, ale zejména jako sociálnědemokratický politik, který byl od roku 2010 do října 2016 senátorem a místopředsedou Senátu Parlamentu ČR. Rovněž zastával post 1. místopředsedy vlády a byl i ministrem práce a sociálních věcí. V budoucnu by z něj mohl být dokonce prezident republiky.

„Za pět let bych se rád stal kandidátem na prezidenta. Myslím si, že kandidát by měl být člověkem, který má nějakou politickou minulost. K těmto lidem se řadím,“ prozradil na streamu Škromach.

Během rozhovoru prozradil třeba to, že věří, že se ČSSD vrátí z pomyslného dna do výšin, kde strana byla v minulosti, a předsedovi strany Janu Hamáčkovi věří. Ohodnotil i prezidentskou volbu, která dopadla úspěšně pro Miloše Zemana. A netajil se tím, že až budou lepší teploty, rád se vrátí k rozhovorům u bazénku. Co dalšího Zdeněk Škromach prozradil, na to se podívejte ve video rozhovoru.

Související články

Další články