Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Zdeněk Rajniš alias Dědek ze soutěže MasterChef Česko 2020: Promluvil o koronaviru a smrti

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 7 fotografií
masterchef
Ve středečním díle soutěže MasterChef musel odejít soutěžící Zdeněk Rajniš alias Dědek. Při štafetě zmatkoval a jeho netradiční dezert také porota neocenila. Ještě předtím, než soutěž opustil, se na svém profilu na sociální síti rozpovídal o smrti. Především prý nechce, aby nad ní někdo rozumoval.

Po zprávě o úmrtí bratrance na koronavirus se strhla debata, která dnes už bývalého soutěžícího z pořadu MasterChef Česko 2020 pěkně naštvala. Proto se Dědek rozhodl na svém profilu na sociální síti zabrousit i do tématu vlastní smrti.

Dědek není nejmladší, je ale vitální a smrt si pro něj ani zdaleka nejde, i když on sám to vidí poněkud jinak. „Jsem starej a asi taky brzo umřu, jako každej starej. To je život, víte,“ napsal Dědek na svůj profil.

„Jen doufám, že mou smrt nebude na sítích komentovat a nad ní rozumovat, nedej bože i nejapně vtipkovat banda neukojenejch blogerů. A to jen proto, že budu mít ten pech a k mejm starejm chorobám se náhodou přidá i ten blbej virus,“ vyjádřil rozhořčeně.

Vyhazov

Zdeněk Rajniš soutěž MasterChef Česko musel opustit ve středu poté, co se mu nepovedlo nic z toho, co vytvořil. Jak sám na konci přiznal, vaření miluje, ale v klidu a s láskou. Proto jeho konec v soutěži potvrdila štafeta, která byla hlavně o rychlosti.

Související články

Další články