Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zdeněk Pohlreich už má skalní fanynku jako Gott svou vyšinutou Hannelore z Německa: Je to tahle silikonová kozatice!

Slečna Jana z Prahy je fanatickou fanynkou Zdeňka Pohlreicha a jeho
kuchařského umění.
Zdroj: FTV Prima, SaSaZu

Tak jako má Karel Gott (74) svou proslulou vyšinutou fanynku Hannelore z Německa, získal už podobnou kometu za svým zadkem i mistr kuchařského umění Zdeněk Pohlreich. „Vaření mě popravdě vůbec nebaví,“ prohlašuje blondýnka s vlasy bílé barvy, která se pravidelně účastní coby „profesionální divačka“ natáčení pořadu Česko vaří s Pohlreichem živě.

Slečna Jana z Prahy, jinak profesionální divačka, má nejraději trička ostře růžové barvy, do kterých může napasovat své silikonové poklady. S oblibou také používá v současnosti oblíbenou a moderní rtěnku bílé mrtvolné barvy. Slečna je však v publiku v mnohem více pořadech, než je jen ten Pohlreichův. „Je to pro mě zajímavá forma přivýdělku,“ prozradila vyfintěná prsatice. Pražská slečna Jana zřejmě čeká, který milionář se v úchvatném pohledu na její potenciál v publiku „čapne“.

Co na blond čičinku v publiku říká Pohlreich, není známo, zřejmě se snaží stále zůstat věrný své společensky přijatelné manželce, se kterou natočil výhodnou rodinnou reklamu na nejmenovaný supermarket. A to se vyplatí!

Související články

Další články