Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Zdeněk Pohlreich slaví 63. narozeniny: Tady je 13 nejlepších hlášek z Ano, šéfe!

Zdeněk Pohlreich se často a upřímně usmívá.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 9 fotografií
Výročí
Zdeněk Pohlreich je uznávaný český šéfkuchař, před kterým se dříve obával ukázat kdejaký provozní z restaurace. Ve svém pořadu Ano, šéfe! totiž prošel mnoha restauracemi a mnohdy jim dal jejich počínání, lidově řečeno, pořádně sežrat. Dnes slaví 63. narozeniny a my pro vás vybrali 15 z jeho nejlepších hlášek, které z něj padaly během jeho pořadu. Kterou máte nejraději vy?

Zdeněk Pohlreich dnes slaví 63. narozeniny a na svůj věk vypadá velmi dobře. Šéfkuchař, gastronom, podnikatel, lektor, spisovatel a moderátor svých pořadů na Primě má za sebou mnoho zkušeností. Za největší úspěch by se dal považovat pořad Ano, šéfe!, kde objíždí různé restaurace a hodnotí, jak jsou vedeny.

Upřímnost se cení

Šéfkuchař Pohlreich je noční můrou všech amatérských kuchařů, kteří se mu odváží postavit tváří v tvář. Tedy byl, než se rozhodl svůj pořad Ano, šéfe! ukončit. I tak je stále jedním z nejuznávanějších českých gastronomů, které v zemi máme. Ale přitom není vůbec zlý člověk, i když si někdy nebere servítky a svůj názor vyjádří naprosto upřímně.

Srdce na správném místě

V současné době, kdy ve světě řádí koronavirus, se rozhodl pomáhat a vaří pro všechny, kteří musí stát v první linii. Hasiči, záchranáři, policie, všem těmto složkám se snaží pomoci alespoň chutným a teplým jídlem, protože se mnohdy nemohou v tom fofru najíst. V projektu Vaříme nepostradatelným je společně s Janem Punčochářem a vše dělají úplně zadarmo.

Vybrali jsme pro vás 13 z nejlepších hlášek Zdeňka Pohlreicha z jeho pořadu Ano, šéfe!

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy