Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Zdeněk Pohlreich si nebere servítky: Zlatá maska je bizár, nesmí se brát moc vážně

Zdeněk Pohlreich si nebere servítky: Zlatá maska je bizár, nesmí se brát moc vážně
Zdroj:
+ Dalších 9 fotografií
exkluzivně
Nový pořad Zlatá maska sice není u diváků příliš oblíbený, stále však nabízí příjemnou podívanou a zábavu. Mezi 12 českými a slovenskými osobnostmi, které se v show skrývají pod různými maskami, byl i slavný šéfkuchař Zdeněk Pohlreich (63). Redakci eXtra prozradil nejen to, jak se v kostýmu cítil, ale také jak celý pořad bere.

Čtyři detektivové, 6 českých a 6 slovenských celebrit, 12 skvěle zpracovaných kostýmů a show plná tance a zpěvu. Tým detektivů má v pořadu Zlatá maska za úkol vypátrat, jaká celebrita se skrývá pod tajemným převlekem. Pod hlavou Krokouše to byl známý český šéfkuchař Zdeněk Pohlreich, kterého jeden z detektivů, Michal Hudák, hned odhalil. Jak mu bylo v kostýmu?

"Horko. Bylo mi horko a tlačila mě hlava. Ona ta krokodýlí hlava jako něco váží," přiznal redakci eXtra Pohlreich. Stejně na tom byl i Maroš Kramár, kterého však detektivové v show neodhalili. "Pan Kramár vypadl teď, ne? Chudák, ten má taky smůlu. Teďka z něj byl největší womanizer (záletník) na světě. On si z toho asi nic nedělá," smál se šéfkuchař, když mluvil o odchodu slovenského herce.

Podle Pohlreicha je Zlatá maska lehký bizár

Zeptali jsme se také, zda je možné si kostým vybrat. Zřejmě není. "Oni mi to nějak přidělili, co já si vybavuju. Myslím, že mi to bylo přiděleno na základě rozhovoru, takhle nějak to proběhlo," vzpomíná na pořad Pohlreich. A sám od sebe by do takové show nešel.

"Asi bych do toho sám nešel. Já jsem se do toho nechal uvrtat na základě nějakých osobních vztahů. Nebo uvrtat... Ale dva dny v Budapešti neodmítneš. Já samozřejmě vím, že to není žádný super hodnotný umění. Myslím, že nás všichni zplivou, že je to korejská zábava. Pán Bůh ví, co koho baví, já už to nevím, já už se v dnešním světě nevyznám. Je to takovej lehkej bizár. Hlavně si myslím, že se to nesmí brát moc vážně. Někoho to baví, někoho to nebaví, asi jako všecko," vysvětlil šéfkuchař.

Přípravy nebyly potřeba

Bylo pro rázného šéfkuchaře složité udržet tak velké tajemství? "Já jsem se v životě naučil držet hubu, takže když se domluvilo, že budu zticha, tak jsem byl zticha. Nikdo se na to ani neptal, takže já jsem neměl ani příležitost to někde ventilovat. To nebylo tak složitý. Hlavně jsem slíbil, že to nikomu neřeknu, tak jsem to neřekl, no," přiznal nám Pohlreich.

Improvizace je šéfkuchařovi patrně vlastní, na vystoupení se totiž vůbec nepřipravoval, jak nám potvrdil. "Nepřipravoval jsem se vůbec. Produkce kvalitně zhodnotila moje pěvecký a pohybový schopnosti, takže mi dali co nejblbější písničku. A jako, dělat choreografii v převleku, kterej váží dvacet kilo, je složitá věc. Ale nějak jsem si to odbyl, žádnou velkou ambici jsem s tím nespojoval," uvedl na závěr.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy