Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zdeněk Pohlreich si na soutěžících v MasterChefovi pořádně smlsnul. Připravil jim pekelnou výzvu

Přemek Forejt, Zdeněk Pohlreich a Jan Punčochář v porotě MasterChefa.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova.
kuchařská show

Další díl oblíbené kuchařské show MasterChef se musel obejít bez jednoho z porotců- Radka Kašpárka. Místo něj zaskočil známý televizní kuchař Zdeněk Pohlreich, který soutěžícím pořádně zatopil.

Televizní kuchařská soutěž MasterChef v novém díle představila netradiční složení porotců. Radka Kašpárka, který se musel podrobit operaci páteře nahradil známý kuchař Zdeněk Pohlreich. Soutěžící také přišli o své odznáčky mentorů a odteď už si se svými úkoly musejí poradit sami.

Nejdříve se však museli popasovat se středomořskou výzvou. To vše v rámci dvojic. Kiki se Zdeňkem se rozhodli připravit španělskou Paellu. Tu však ochutili příliš velkým množstvím šafránu. Paolo s Péťou připravili púvodně řecký pokrm Musaka na italský způsob. Ten porotcům však moc nezachutnal a Musace se podle nich ani moc neblížil. Givi a Besky se rozhodli pro izraelský pokrm Baba Ghanoush. Ten byl skvěle připraven a posunul dvojici do bezpečí balkonu, kde byli chránění před vyřazením.

Jídlo se povedlo také Kubovi s Jitkou, kteří připravili výborné Vitello Tonnato. Kromě drobností porotcům velmi chutnalo a oba dva tak zamířili rovněž na balkon.

Křepelka vyřadila Kiki

Zbylí soutěžící museli ve vyřazovací výzvě připravit křepelku s houbovým ragů. Postup jak na to jim předtím názorně ukázal Zdeněk Pohlreich. Problém nastal zejména u vykosťování křepelky. Narozdíl od Pohlreicha to soutěžícím trvalo o poznání déle. Jinak se ale všichni snažili a jejich pokrmy měly slučšnou úroveň. Kiki při manipulaci s křepelkou chytnul pečící papír, který uhasil až porotce Přemek Forejt.

Zdeněk to ve svém pokrmu přehnal s rozinkami a naservírování vypadalo jako by pták na talíř odkudsi spadnul, jak poznamenali porotci. Na postup to však stačilo. Nejlepší křepelku připravila Petra, byla skvěle dochucená a Pohlreich si pochvaloval mírnou kyselost, která ho nutila do dalších soust.Na balkon zamířil také Paolo. Kiki se tak se soutěží musela rozloučit. Bohužel bez svého mentora Radka Kašpárka, který ji MasterChefem provázel.

Pohlreich si během hodnocení soutěžících nebral servítky a mnoho z nich bylo z jeho osoby velmi nervózní. Nakonec však uznal, že soutěžící v sobě přeci jen něco mají. Jako záskok za Radka Kašpárka ho uvidíme u v dalším díle.

Související články

Další články