Zdeněk Pohlreich přichází s novým pořadem: Restaurace se budou otřásat v základech
Obávaný postrach všech restaurací Zdeněk Pohlreich (65) je zpátky. Po úspěšném pořadu na TV Prima Ano, šéfe! se ukáže v nové show, kvůli které přestoupil ke konkurenční televizi, jak sám prozradil i redakci eXtra.cz. Zdeněk se v gastronomii pohybuje už nějaký ten pátek, a i proto v Čechách podprůměrné stravovací podniky téměř vymizely. Nyní se ale nový pořad bude naopak týkat těch nejlepších z nich. Pohlreich v rozhovoru pro TV Nova láká diváky, na co všechno se mohou těšit.
Zdeněk Pohlreich nedávno prozradil redakci eXtra.cz, že se chystá do konkurenční televize, i přesto, že byl považován za silného koně TV Prima. „Nový projekt připravuje produkční společnost, která dělá i pořad MasterChef. Beru to tak, že herci také hrají ve všech televizích, tak proč já bych nemohl být taky někde jinde než na Primě? Ale není tam žádný problém. S Primou jsem se dohodl předem,“ vysvětlil obávaný šéfkuchař.
Vyjádření Zdeňka Pohlreicha
Nyní v rozhovoru pro TV Nova, kam se právě přemístily jeho kroky, odhaluje nový formát, který se poprvé objeví na televizních obrazovkách 8. března ve 20:20. „Za poslední roky se stav české gastronomie proměnil k lepšímu. A tak už se mi nechce jezdit a nahánět ty, co to dělají špatně. V kuchyni poznáte, jestli je to kvalitní práce, jestli jde o poctivou práci, jestli ti kuchaři vědí, co dělají a dělají to dobře. To se určit dá. Stejně tak se dá určit, jaký servis poskytuje ta daná restaurace, jestli se v ní lidé cítí dobře. A tohle všechno budu hodnotit,“ svěřil se Zdeněk, který léta působil v pořadu Ano, šéfe!
„Fenomén návštěv restaurací je celosvětová záležitost a jedna z důležitých věcí kultury každé země. Jde o příjemný způsob trávení volného času, něco, co jednoznačně přispívá ke kvalitě života a nemusí být nezbytně vyhrazeno pouze pro elitu,“ oznamuje dále Pohlreich, který se na nový formát už moc těší.
Výběr různých chutí
Nový pořad s názvem Pohlreichův souboj restaurací nenabídne pouze českou kuchyni. Diváci se podívají i na asijské, italské či americké dobroty, které české podniky nabízí. Proti sobě se vždy postaví dvě restaurace, které dostanou od Zdeňka Pohlreicha zátěžový test. Vzápětí oba podniky navštíví třicet lidí a restaurace tak začnou ukazovat své servisy.
Michael je manipulátor, tvrdí Aneta ze Survivoru. Po zradě ho vyškrtla ze svého života
Související články

Zdeněk Pohlreich si sype popel na hlavu. Dohra zesměšňování Jirky Babici

Potvrzeno: Návrat Ano, šéfe! je tu, Zdeněk Pohlreich slibuje, že bude zase zábava

Velké trable Zdeňka Pohlreicha. Jeho Ano, šéfe! se nezačalo natáčet, šéfkuchař přiznal nejistou budoucnost

Zdeněk Pohlreich se otáčí v kuchyni i doma: Manželka je přísná, občas se něco nepovedlo, přiznal
