Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Zdeněk Pohlreich podpořil Pavlínu z MasterChefa: Nevybíravá slova na stranu kritiků

Zdeněk Pohlreich podpořil Pavlínu z MasterChefa: Nevybíravá slova na stranu kritiků
Zdroj: TV NOVA, TV Prima
+ Dalších 9 fotografií
PŘEKVAPENÍ
Tvář konkurenční Primy Zdeněk Pohlreich (63) je v branži kuchařů označován za opravdovou kapacitu, a tak nebylo od věci zkusit se ho zeptat na právě skončenou řadu nováckého MasterChefa, která rozvířila hladinu veřejného mínění jako málokterý pořad. Co říká na národem kritizovanou Pavlínu Lubojatzky (25), již má řada lidí za ufňukanou?

Prohra Pavlíny nadchla Česko

Na konci úterního finále MasterChefa se do našeho ovzduší v jednu chvíli najednou dostalo neobvyklé množství oxidu uhličitého z toho, jak si po vítězství Romana Staši ve stejnou chvíli oddechl víc než milion diváků napínavého konce kuchařské reality show.

Úleva byla pochopitelná. Už předchozí měsíce řada lidí neřešila nic jiného, než jak se jim krajně nesympatická Pavlína Lubojatzky může vůbec propracovávat dál a dál soutěží a představa, že by snad nedejbože MasterChefa vyhrála, byla pro její kritiky velkou noční můrou.

Zdeněk Pohlreich chválí

Podobné pocity ale určitě nevzbudila u Zdeňka Pohlreicha (63).

„Viděl jsem jen kousíček finále. Dělali tam pěkné věci. Na to, že jsou to hobbíci (amatérští kuchaři – pozn. red.), jejich jídla vypadala dobře. Hodnotit to jde jen podle zraku, podle chuti ne,“ řekl eXtra.cz věhlasný kuchař Zdeněk Pohlreich.

Pavlína Lubojatzky si finále zasloužila

„To, že se pořád všude řešila Pavlína, jsem zaznamenal. Vnímal jsem nějaké záblesky ze soutěže v médiích. Až to bude Miss Sympatie, tak to asi bude jiný příběh, porotci ale museli zůstat profi a řešit, jak její jídlo chutná, jak je jídlo udělané. Když to soutěžící vydrželi tak dlouho, určitě se do finále nedostali jen tak, pro nic za nic. Je to šichta, udržet se tam takovou dobu. Znám to z podobného pořadu Na nože!, který jsme natáčeli před jedenácti lety,“ vzpomíná Pohlreich.

Pro kritiky chování Pavlíny nemá moc pochopení.

„Holt to tak bývá, že lidi z obrazovky hodnotí ti, kteří je nikdy neviděli a jejich práci neznají. To se vždycky odsuzuje jednoduše. Ale na druhou stranu je kontroverze pro pořad výhodou, co si budeme povídat,“ dodal šéf s tím, že samotný pořad MasterChef televize Nova dělá opravdu velmi dobře.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy