Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Zdeněk Pohlreich o skandálu Prymuly: Kocourkov a papalášství, hošani tam nahoře nejsou jako my

Zdeněk Pohlreich o skandálu Prymuly: Kocourkov a papalášství, hošani tam nahoře nejsou jako my
Zdroj: Profimedia.cz, Instagram Zdeňka Pohlreicha,
+ Další 2 fotografie
EXKLUZIVNĚ
Jako výbuch sopky v pátek ráno českou politickou scénu ovlivnil skandál ministra zdravotnictví Romana Prymuly (56), který na jednu stranu zavřel restaurace a národ vyzývá k zodpovědnosti a sezení doma na prodloužených zádech, zatímco sám si udělal dýchánek ve vládou zakázaném restauračním podniku a nošení roušek mu připadalo jako ta největší hloupost na světě. Co na to opatřeními zasažený restauratér Zdeněk Pohlreich (63)?

Zdeněk Pohlreich mluví o Kocourkově

Ministra zdravotnictví Romana Prymulu po zveřejnění fotek deníku Blesk premiér požádal o rezignaci, jeho hlavu chtěla i vládní ČSSD a opozice. O jeho aféře s pobavením četla i televizní hvězda Zdeněk Pohlreich.

„Je to zábavná historka, takhle po ránu. V tomhle Kocourkově se už nic lepšího nemůže stát. Je to kolorit. Pro mě to není žádné překvapení, ani mě to nepobuřuje. Doba, kdy mi tyhle věci vadily, je dávno za mnou. Je to asi další ukázka toho, jaká ta situace tady je,“ řekl eXtra.cz Zdeněk Pohlreich (63), který od jara bojuje za zájmy restauratérů a hlavně jejich zaměstnanců.

Snad Prymulu natáhli, doufá

Zatímco řada lidí okamžitě začala volat po demisi Prymuly, známý šéfkuchař se k nim nepřidává.

„Je mi to vlastně docela jedno. Doufám, že jim aspoň chutnalo. Aspoň jeden hospodský vydělal nějaké peníze. Já to majiteli Rio’s přeju. Doufám, že je pořádně obložil,“ říká pobaveně.

Papalášství ministrů je dnes prkotina

Další jeho slova ale možná leckoho překvapí.

Upřímně řečeno si nemyslím, že ministři mají žít úplně stejný život jako ostatní. Nikde na světě to není. Papalášství to je, ale na druhou stranu my, obyčejní lidé, si musíme uvědomit, že tihle hošani asi žijí jiný život. V záplavě informací, které provázejí poslední vlnu koronaviru, je tohle prkotina,“ dodal Zdeněk Pohlreich.

A co si o skandálu Romana Prymuly myslíte vy?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy