Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Zdeněk Pohlreich o show První večeře: Mladí jsou neschopná banda asociálů

Pořadem provází šéfkuchař Zdeněk Pohlreich.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další fotografie
POZNATKY

Televize Prima odvysílala první díl reality show První večeře, v níž mají účastníci castingu první rande v podníku Zdeňka Pohlreicha (64). Během dobrého jídla mají zjistit, jestli by jim to spolu klapalo. Kuchaře u účastníků překvapila řada věcí, svěřil se eXtra.cz.

Zdeněk Pohlreich: Vyrůstá generace asociálů

Jak jsme již informovali, dost ho šokovalo, jak „na férovku“ se spolu někteří okamžitě baví ohledně svých sexuálních preferencí.

„Nejsme na to úplně zvyklí, na sexuální narážky v takové intenzitě,“ říká nyní pro eXtra.cz kuchař a moderátor Zdeněk Pohlreich.

„Za nás to bylo jiné. Ale nemyslím si, že je to teď horší. Myslím si, že je to zkrátka daleko otevřenější. Mladí lidé dnes mají úplně jiné sebevědomí. Někteří jen jinak chápou to, co je a co není slušné nebo vhodné. Je na nich vidět velký vliv internetu a sociálních sítí,“ prohlašuje hvězda show První večeře.

Občas se může stát, že někteří pak ve společnosti působí trochu neotesaným dojmem. Moc nechápu, proč se to vlastně jmenuje sociální síť, když to vychovává generaci asociálů,“ kroutí hlavou tvůrce desítek nezapomenutelných hlášek z již ukončeného pořadu Ano, šéfe!.

Komentáře jsou jen show

„Také tam byly nějaké náznaky, že se někteří přihlásili kvůli mně,“ usmívá se.

V tomhle pořadu ale svou roli vnímá jinak.

„Do jejich komunikace vstupuji jen minimálně. Moje role tam je docela malá. Odehrává se to v naší restauraci a já jsem člověk, který je vítá u vstupu, a na rozloučenou se jich ptám, jestli spolu budou pokračovat, zda to má nějakou budoucnost. Malinko to sice pak zákulisně komentujeme, ale to děláme jen kvůli televizní show. Ve skutečnosti se takhle přesně nechováme. Snažíme se především být dobrými hostiteli a pomoci jim zvládnout situaci,“ dodal Zdeněk Pohlreich.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy