Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Zdeněk Pohlreich nastupuje do seriálu Slunečná: Koho tam seřve?

Zdroj: TV Prima
+ Další 2 fotografie
kuchař v akci
Seriál Slunečná nabírá na obrátkách. Nejenže se příběhy hrdinů začínají pěkně zamotávat, do seriálu od čtvrtka nastoupí i známý šéfkuchař Zdeněk Pohlreich. Obávaný expert na gastronomii se bude ve Slunečné občas ukazovat. Bude se porozhlížet po místních nemovitostech a bude si chtít pořídit mlýn. Pomoct by mu v tom měly Dana Batulková a Tereza Brodská. Doufáme, že slavný kuchař nikoho neseřve, jak je jeho zvykem.

I když se před kamerou objevil už několikrát, s učením textů má Zdeněk Pohlreich (62) problém. Textu moc nemá a prý mu taky moc nejdou do hlavy.

Texty se nerad učí

„Učí se mi blbě. Jsem naučený se nic neučit. Ale mám tu třeba věty typu: 'Tady na vesnici?' Tak to jsou opravdu těžké texty. Většinou je to tak, že je toho hodně málo a za to jsem rád,“ přiznal s nadsázkou šéf, který je ze svých pořadů zvyklý improvizovat. Svoje herecké etudy předvede po boku Lídy Vackové a Jany Kratinové, které mu budou s výběrem nemovitosti pomáhat.

Koho bude hrát?

S hereckými kolegyněmi je Zdeněk spokojený. A koho bude ve Slunečné hrát? „Hraju tu sám sebe, co jiného bych taky mohl zvládnout? Sháním nějakou nemovitost, kam bych se mohl uchýlit na stáří,“ usmívá se šéfkuchař, který velmi rád účinkuje v projektech televize Prima. „Proč bych tuhle nabídku nepřijal? Je to fajn,“ řekl televizi.

Role Zdeňka Pohlreicha ve Slunečné není žádná jednorázovka. Čas od času se v seriálu objeví. Na place je totiž rád a kupodivu od něj nikdo z herců kuchařské fígle nevyzvídá. „Ne, nikdo se mě na žádné recepty neptá,“ prozradil Pohlreich, který má s kamerou už bohaté zkušenosti.

Zdeňka Pohlreicha budou moci diváci ve Slunečné vidět už ve čtvrtek.

Související články

Další články