Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Zdeněk Pohlreich dostal kartáč za pořad První večeře: Proč se nezastal ponižované Pavly

Zdroj: Se souhlasem FTV Prima
+ Další 4 fotografie
seznamka

Na sociálních sítích se objevují stovky rozhořčených reakcí nad chováním údajného fotografa Václava (53), který ponížil svůj protějšek v show První večeře. Pavlu (53) označil za barku, i když sám není zrovna Atletem nebo Mužem roku. Diváci se ale zlobí i na Zdeňka Pohlreicha (64), že se od muže nechal chválit a nezasáhl, když viděl Pavlu plakat. Co na kritiku říká, prozradil eXtra.cz.

První večeře: Václav urážel Pavlu

Václav tvrdil, jaký není spolupracovník celebrit, chvástal se, kolik měl v ložnici modelek, ale hlavně dával najevo, jak mu Pavla nesedí. Když se odešla přepudrovat, dokonce ji nepěkně pomlouval.

Bohužel vše slyšela, takže se rozplakala. A právě to, že se majitel restaurace Zdeněk Pohlreich nestal utěšovatelem a Václava okamžitě nezpražil, mu mnozí vyčítají.

Zdeněk Pohlreich sklízí kritiku

„To, že ho pan Pohlreich neumravnil na konci pořadu a nezastal se paní Pavly, je pro mě největším zklamáním! Já bych ho prohodila oknem restaurace,“ píše Zuzana.

„Pro mě to bylo také zklamání,“ reagovala ponížená Pavla.

„Pohlreich tomu nakonec nasadil korunu, ten by si snad od toho pab*ba nechal i líbat ruku,“ zlobí se divačka Olinka.

„Sám sebe totálně ztrapnil, křupan vošklivej. Jen mě zarazilo, že Polreich nijak nezareagoval. Druhej křupan,“ nebere si servítky Michaela.

Pohlreich: Hospodský nemá řešit spory hostů

Jenže Zdeněk Pohlreich si myslí, že jeho úkol je v pořadu úplně jiný. 

„Já se chovám naprosto neutrálně. Jak jsem se jí měl zastat? Měl jsem pánovi, kterého si vybrala produkce, říct, že to dělá špatně? To není moje role. Když se mi budou hádat lidé v restauraci, tak asi nebudou chtít, aby jim do toho zasahoval hospodský a radil, jak to mají urovnat. Dokud nedojde k fyzickému napadení, zásadně se nemícháme do věcí, které mezi sebou řeší návštěvníci restaurace. Nikdy. To nám nepřísluší. Hostitel se nemá do klientů co montovat,“ řekl eXtra.cz slavný kuchař.

A jak vůbec vnímá arogantní chování Václava?

„Myslím si, že pán to nezvládl. Ale vlastně na to nechci říkat názor. Z televize je vidět, jak to proběhlo a názor si na to musí udělat každý sám. Nejsem v roli, že bych chtěl někoho vychovávat, sám mám ve své výchově mezery. Ale televize má vždycky stejná pravidla: když je někdo trošku zvláštní, v televizi to vyleze ještě víc,“ dodal Pohlreich.

Související články

Další články