Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Zdeněk Piškula si zaslouží zvítězit ze všech nejvíc! On a italský hřebec se postarali o super show!

Takhle vypadalo dnešní StarDance!
+ Dalších 12 fotografií
Máme za sebou další kolo populární, taneční soutěže StarDance. Dnešní výkony soutěžících byly opravdu těsné. Boj mezi nimi je téměř vyrovnaný. Dnes měli tanečníci to štěstí, že se nevyřazovalo. Ovšem už v dalším kole bude muset někdo vypadnout.

Dnešní díl taneční soutěže StarDance máme za sebou. Nutno podotknout, že dnes k žádnému dramatu nedošlo. Nikdo ze soutěžících totiž nevypadl a všichni postupují do dalšího kola, kde ovšem k vyřazování už dojde.

Všichni mají nervy napnuté jako špagáty, protože dnes se nám představila opravdu velmi silná pětka soutěžících.

Od začátku soutěže si každý mohl tipovat, kdo bude za největšího outseidera a kdo naopak je už nyní favoritem na vítěze. Mezi outsidery patřil italský hřebec Emanuele Ridi se svou taneční kolegyní Lucií.

Ovšem to, co předvedli dneska, bylo nevídané. Rozhodně to bylo jejich nejlepší číslo v soutěži. Sklidili velký obdiv jak u porotců, tak u diváků.

Zdeněk Piškula se svou taneční partnerkou potvrdili pozici jasného favorita. Jejich vystoupení bylo opravdu fenomenální. Uvidíme, na co se můžeme těšit příští týden a kdo z tanečních dvojic bude muset opustit parket.

Mohlo by vás zajímat

Další články