Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Zdeněk Piškula si zaslouží zvítězit ze všech nejvíc! On a italský hřebec se postarali o super show!

Zdroj: reprofoto ČT1
+ Dalších 11 fotografií
Máme za sebou další kolo populární, taneční soutěže StarDance. Dnešní výkony soutěžících byly opravdu těsné. Boj mezi nimi je téměř vyrovnaný. Dnes měli tanečníci to štěstí, že se nevyřazovalo. Ovšem už v dalším kole bude muset někdo vypadnout.

Dnešní díl taneční soutěže StarDance máme za sebou. Nutno podotknout, že dnes k žádnému dramatu nedošlo. Nikdo ze soutěžících totiž nevypadl a všichni postupují do dalšího kola, kde ovšem k vyřazování už dojde.

Všichni mají nervy napnuté jako špagáty, protože dnes se nám představila opravdu velmi silná pětka soutěžících

Od začátku soutěže si každý mohl tipovat, kdo bude za největšího outseidera a kdo naopak je už nyní favoritem na vítěze. Mezi outsidery patřil italský hřebec Emanuele Ridi se svou taneční kolegyní Lucií.

Ovšem to, co předvedli dneska, bylo nevídané. Rozhodně to bylo jejich nejlepší číslo v soutěži Sklidili velký obdiv jak u porotců, tak u diváků.

Zdeněk Piškula se svou taneční partnerkou potvrdili pozici jasného favorita. Jejich vystoupení bylo opravdu fenomenální. Uvidíme, na co se můžeme těšit příští týden a kdo z tanečních dvojic bude muset opustit parket.

Související články

Další články