Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Zdeněk Macura zhotovil pro Ivetu nádherný sokl: Kdyby šel vrátit čas, tohle bych udělal jinak

Zdeněk Macura zhotovil pro Ivetu Bartošovou nádherný sokl: Tohle bych udělal jinak
Zdroj: profimedia, se souhlasem Z. Macury,koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
vzpomínka
Kdyby se před sedmi lety legendární zpěvačka Iveta Bartošová (†48) nerozhodla ukončit svůj život pod koly vlaku, slavila by dnes krásné 55. narozeniny. V den jejích narozenin na zpěvačku nezapomněl ani Zdeněk Macura (46), který se ji snažil před lety zachránit. Na počest Bartošové zhotovil nádherný ozdobný sokl na svém domě a v redakci eXtra.cz řekl, co by udělal jinak, kdyby mohl vrátit čas.

Softwarový inženýr Zdeněk Macura (46) ani po sedmi letech od tragické smrti Ivety Bartošové na zpěvačku nezanevřel. "Nevzpomínám na ni jen dnes. Já myslím na Ivetu skutečně každý den. Nebyl jsem vyloženě její hudební fanoušek, to ne, ale měl jsem ji velmi rád jako člověka," prozradil eXtra.cz.

Na počest Ivety zhotovil Zdeněk Macura skutečně krásný sokl kolem svého domu. "Na počest dnešních Ivetiných narozenin jsem právě dnes dokončil tento ozdobný sokl na svém domě," pochlubil se Zdeněk svým výtvorem na sociálních sítích.

Zdeněk Macura se na chvíli vrátil do minulosti a zavzpomínal, co by udělal jinak. "Kdyby šel vrátit čas, tak bych nedělal ty věci okolo Josefa Rychtáře. Zbytečně to přitahovalo pozornost a zcela se to minulo účinkem. Ty výstupy byly zbytečné," posteskl si Zdeněk Macura, ale dodal, že v otázce domácího násilí se angažuje dodnes.

"Všiml jsem si, že se již našli jak čeští, tak zahraniční youtubeři, kteří začali upozorňovat na tuto problematiku. Původně jsem měl také takový záměr, ale vždy se našlo něco, co mělo přednost. Myslím si ale, že je to moc dobře, že se o těchto věcech veřejně mluví," dodal.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy