Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Zdeněk Macura u kolejí, kde zemřela Iveta Bartošová: Co má na té ceduli?

+ Dalších 47 fotografií
SOCI V LÁSCE
Už den předtím než nastalo datum, na které připadlo páté výročí sebevraždy Ivety Bartošové (†48), se nedaleko tragédie objevil její přítel a jeden čas i zachránce Zdeněk Macura (44). Mnozí začali předpovídat, že o čtyřiadvacet hodin později vezme pěsti do hrsti a půjde se jako za starých dobrých časů mydlit s Josefem Rychtářem (61). Jak to dopadlo?

„O fotografii mě požádala kamarádka fotografka. Tak jsem jí vyhověl, ale napsal jsem si cedulku, že tu variantu smrti Ivety pod koly vlaku považuju za nedůvěryhodnou,“ řekl eXtra.cz Zdeněk Macura (44).

Ten už pro nás dříve prohlásil, že Iveta dle jeho názoru nejspíš dál žije a někde se před vdovcem schovává.

„Jinak ten pomníček Rychtáře neuznávám. A ani ten jeho hrob. Že bych tam šel dát Ivetě (†48) kytku, to se určitě nestane,“ tvrdí razantně ochránce žen.

„Jednak proto, že nevěřím, že Iveta zemřela způsobem, kterým se tvrdí, to nemám za potvrzenou informaci, navíc i kvůli tomu, že to jsou věci vymyšlené Rychtářem a já je neberu. Nevím, co bych tam dělal,“ doplnil.

To Josef Rychtář (61) své každoroční „představení“ nevynechal a paradoxně v den svých narozenin dorazil ke „svému“ hrobu i s přítelkyní.

Mohlo by vás zajímat

Další články