Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Zdeněk Godla ve StarDance: Jako tanečník jsem jelito, nabídku jsem vzal kvůli zhubnutí

Zdeněk Godla se přiznal, že nabídku hned nepřijal.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další fotografie
rozhovor

Divácky oblíbená taneční show StarDance 2021 je již za rohem. Jedna z deseti hvězd, které si zatančí s profesionálním tanečníkem, bude i herec Zdeněk Godla (45), kterého si většina diváků spojí se seriálem Most! V rozhovoru pro eXtra.cz prozradil, co ho přesvědčilo, aby nabídku přijal, čeho se nejvíce obává a jak je na tom s taneční průpravou.

Herec Zdeněk Godla zazáří vedle dalších devíti hvězd v novém ročníku StarDance 2021. Když mu přišla nabídka, tak rozhodně nepatřil mezi hvězdy, které by na ni kývly mrknutím oka. "Nabídku jsem hned nepřijal, ani jsem nechtěl. Docela dlouho mi trvalo, než jsem tu smlouvu vůbec podepsal. Přesvědčila mě pak až agentka a jediný důvod, že zhubnu," prozrazuje.

Jako tanečník jsem jelito

Herec také prozradil, z čeho má největší respekt a obavy. "Já mám obavy asi ze všeho, za prvé ten čas, protože toho mám pracovně opravdu dost, ovšem tu největší obavu mám z tance, protože tancovat v podstatě neumím. Jako tanečník jsem absolutní dement," dodal úsměvně.

Ve StarDance jde zejména, jak už z názvu vyplývá, o tanec. Jak je na tom Zdeněk Godla s tancem? "Občas si zatančím třeba s manželkou na nějaké společenské události, třeba ploužák, ale to je tak vše," prozrazuje pro eXtra.cz s tím, že se těší, až se něčemu novému přiučí a navíc se dostane i do lepší kondice.

"Jdu si zkusit něco nového, a hlavně se chci rozhýbat, to mě tady rozhodně nemine. Budu i rád, když se něčemu přiučím a pak si doma s manželkou zatančím třeba i něco složitějšího," dodal.

Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy