Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Zdeněk Godla v šoku: Prosil o vyhazov ze StarDance, diváci ho trápí dál. Reakce vás odzbrojí

Zdeněk Godla je dle poroty zpátky ve hře.
Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Dalších 5 fotografií
ROZHODNUTÍ

Zdeněk Godla (46) je ve StarDance za zábavnou sekci, ale téměř každodenní trénink ho tak vyčerpává, že už před týdnem se modlil, aby se nad ním diváci smilovali a poslali ho hned při prvním vyřazování odpočinout si domů. Prosil ale marně, v soutěži zůstává. Co nám k tomu řekl?

Zdeněk Godla: Prosil o vyřazení

„Tanec se mým koníčkem po StarDance určitě nestane. Spíš naopak doufám, že v sobotu už skončím. Abych do toho šel, k tomu mě přesvědčili, nebo spíš donutili. Hlavně moje manželka. Říkala: ‚Běž, zhubneš!‘ Takže jsem šel a zhubl. Pět kilo,“ prozradil amatérský herec Zdeněk Godla redakci eXtra.cz již před týdnem.

Jenže televizní diváci jako by se rozhodli představitele Franty ze seriálu Most! za něco trestat a místo něj vyřadili pohádkového prince Pavla Trávníčka.

Nová šance

Po Godlově předchozím vyjádření by leckdo čekal, že bude trochu naštvaný, proč ho fanoušci taneční soutěže dál drží mezi účinkujícími. Reakce je ale trochu jiná.

„Necítím zklamání. Jsem docela v pohodě. Zvykám si,“ řekl eXtra.cz nyní Godla. „Už tu mám ale taneční partnerku, budeme teď čtyři hodiny dřít, tak se musím s vámi rozloučit,“ pověděl natěšeně.

Vypadá to, že z otrávenosti pomalu přešel do pozitivního přístupu k tréninkům. I když ho tělo pokaždé bolí (přece jen nebyl léta vůbec zvyklý pohybovat se), možná už také pocítil, co dokáže sport (a endorfiny jím vyvolané) udělat s tělem a náladou…

Pochvala

S úplnou změnou jeho názoru může souviset fakt, že při druhém večeru zaválel. Byl největším překvapením večera a vysloužil si opatrnou pochvalu i od poroty.

Uvidíme, co se Zdeňkem Godlou udělá případná přestávka, která by zákonitě nastala, pokud by se následující finálový večer nemohl vysílat kvůli covidu Terezy Kostkové


Související články

Další články