Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Zdeněk Bahenský o exmanželce Erbové: 10 let mi odpírá dceru, zaplatil jsem jí miliony

Zdroj:
+ Dalších 8 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Dosud byl zticha, ale pohár trpělivosti přetekl. Zdeněk Bahenský (33) poprvé a prý naposledy pro eXtra.cz otevřeně promluvil o svém názoru na exmanželku Vlaďku Erbovou (38). Ta ho v posledních měsících opakovaně veřejně označuje za neplatiče alimentů, který nemá moc zájem o jejich společnou dceru (13). Hokejista po sérii osočení došel k názoru, že už nemůže mlčet.

Redakce eXtra.cz Bahenskému poslala několik dotazů, na které písemně odpověděl dlouhým prohlášením, které je až překvapivě přímočaré, a přestože doteď byl diplomatický, tentokrát si vůbec servítky nebere.

O manipulaci

„Bojuji o svou dceru už od rozvodu. Deset let jí matka manipuluje, odepírala mi se s ní pravidelně vídat. Posledních pár let mám sezónní angažmá v zahraničí, ale pokaždé, když jsem přijel nebo přiletěl, tak jsem ji navštívil a nabízel i možnost být u mě. Deset let se neustále musím jen doprošovat,“ brání se Bahenský osočení, že na dceru kašle.

„Nyní je dcera ve věku, kdy už má své zájmy a kamarády v Brně. Po mém návratu do ČR jsem jí několikrát volal a přemlouval ji k návštěvě, výletu atd., vždy s negativním výsledkem, ať už kvůli škole, dovolené a podobně. Takže její matka, která si přede všemi hraje na matku Terezu a ublíženou chudinku, jen neustále lže a manipuluje,“ nebojí se prohlásit o své bývalé ženě Vlaďce Erbové (38).

O vyhýbání se soudu

A podle něj rozhodně on není tím, kdo komu dluží, jak Vlaďka tvrdí

„Je mi absolutně odporné, že se ze mne snaží udělat nějakého neplatiče alimentů. Od rozvodu jsem jí zaplatil na výživném přes dva miliony korun. V říjnu 2018 jsem vyhrál soud, kde uznali, že jsem jí za poslední tři roky přeplatil na alimentech více než pět set tisíc. Samozřejmě jsme s právními zástupci matku vyzvali, aby přeplatek vrátila, nebo že se bude brát jako předplacené výživné. Odmítla obě varianty, proto je to nyní opět u soudu, kterému se úmyslně vyhýbá a soud se odročuje,“ tvrdí hokejový útočník.

O podezření z podrazu

„Jednou je to nemoc, podruhé se nemůže dostavit její právník a teď naposledy je to třeba dovolená, kterou si zařídila právě v termínu soudu a oznámila to dva dny předem,“ pokračuje.

Našeho redaktora samozřejmě zajímalo, proč se najednou po letech rozhodl být takto otevřený.

O střídání mužů

„Dosud jsem se nevyjadřoval, protože jsem vždy bral ohled na naši nezletilou dceru, ale dál nehodlám snášet tyhle choré řeči na mou adresu. Měla by se zamyslet hlavně nad svým životem, střídáním partnerů, ale nejvíc nad dětmi, které má v péči a které tahá do svých problémů a do bulváru. Má dcera bude nejspíše měnit školu už počtvrté za čtyři roky, což mi dělá největší starosti. Myslím, že už ani lidi nebaví číst si o téhle narušené paní a já s ní nechci být více spojován,“ dodal Zdeněk Bahenský. Vlaďku Erbovou jsme požádali o vyjádření, zatím neodpověděla.

DÁLE ČTĚTE:

Bahenský hodnotí exmanželku Erbovou: Chlapy finančně vysává a pak dělají chůvu

Související články

Další články