Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Bahenský dál kritizuje chování exmanželky Erbové: Neodpustím jí do konce života

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
VÝČITKA
Vyostřený boj bývalých manželů Vlaďky Erbové (38) a Zdeňka Bahenského (33) pokračuje. Začal v březnu, když se kdysi vytížená modelka do otce jejich potomka pustila ve stylu, že jí dluží peníze na výživném a na společného potomka si málokdy udělá čas. V červenci následoval další útok. Jenže pak hokejista přestal mlčet a řekl, jaká je z jeho úhlu pohledu pravda. A nyní na adresu své bývalé lásky přidal další odsuzující slova.

Jak jsme již informovali, sportovec nevydržel opakované mediální útoky na svou osobu a prostřednictvím eXtra.cz vydal exkluzivní vyjádření, v němž Erbovou obviňuje, že manipuluje s jejich potomkem, svou exmanželku označuje za chorobnou paní, která schválně protahuje soudy, aby mu uškodila. A má mu prý také dlužit půl milionu korun na přeplaceném výživném.

Vlaďka Erbová (38) zareagovala tím, že na něj prý poslala exekuci a že tatínek neměl ani potřebu se s potomkem vídat. Ještě v sobotu ale v oficiální Centrální evidenci exekucí proti Bahenskému žádné řízení uvedeno nebylo.

Nepromine

Když jsme Zdeňka Bahenského poprosili o vyjádření k prohlášení Vlaďky Erbové, byl poměrně stručný.

„K opakovaným nepravdám Vlaďky Erbové se opravdu dál nehodlám vyjadřovat. Nemá to cenu. Rozsudky, dlouhodobé oddalování soudů a další její chování hovoří za vše. Jen doufám, že dcera jednou pochopí, k čemu ji matka využívá. Do konce života jí neodpustím, co dceři dělá. Víc už k tomu opravdu nebudu nic říkat,“ uvedl pro eXtra.cz s tím, že by mohl hodiny a hodiny vyvracet všechna tvrzení své bývalé ženy, lepší to ale prý bude u soudu, který by měl zasednout koncem srpna.

Ten by měl jednat i o snížení výživného, které má dosud stanovené ve výši 18 tisíc (13 tisíc k rukám matky, pět tisíc na spoření) ještě z dob, kdy měl lukrativní plat v hokejové Spartě. Tam už ale čtyři roky není a proto mu bylo loni zpětně výrazně sníženo, do budoucna zatím ale ještě ne.

Poznámka redakce: Redaktoři eXtra.cz jméno společného potomka Bahenského a Erbové znají. Dítě ale za spory rodičů nemůže, proto jméno potomka v našem textu vynecháváme.

Související články

Další články