Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Zdena z Ulice nafotila kalendář pro dceru: Za objektivem stála další známá postava seriálu

Zdena z Ulice nafotila kalendář pro dceru: Za objektivem stála další známá postava seriálu
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
seriál
Ještě než se postava Zdeny z nekonečného seriálu Ulice rozhodla ukončit svůj život, pro svou dceru nafotila kalendář jako vzpomínku. Yvetta Blanarovičová (57) si připomněla časy, kdy stála před foťákem a měla možnost předvést své zkušenosti z modelingu, po boku měla i svého seriálového parťáka Petra Vacka (55). Do ateliérů se dokonce po čtyřech letech vrátila Anna Fixová (36). Co tam dělala?

S postavou Zdenky v seriálu Ulice se fanoušci a televizní diváci mohli rozloučit už minulý týden. Ještě před sebevraždou proběhlo focení a své dceři nechala na památku kalendář. "Snažili jsme se trošku fušovat do řemesla modelů, ale moc se nám to nevedlo, protože my jsme normální jenom chvíli, ale pak...," smála se Yvetta Blanarovičová, představitelka Zdeny. Focení se zúčastnil také Petr Vacek, který je v seriálu znám jako Tomáš Jordán.

"Baví mě to, hodně mě to baví před foťákem. Kupodivu mě, která měří metr šedesát čtyři, používali na focení takových těch velmi drahých oblečků a do různých módních časopisů. Byla jsem mladší, teď už se to neděje, ale mám zkušenosti," pochvalovala si své dřívější působení Blanarovičová.

Návrat bývalé hvězdy seriálu

Kvůli focení se na chvíli vrátila i představitelka Moniky Farské, Anna Fixová. Po čtyřech dlouhých letech se opět podívala do ateliérů Ulice, avšak tentokrát si nesla fotoaparát. "Když jsme byly na schůzce s Yvettou a s produkční Bárou, tak jsem se vrátila přímo na místo činu. A to bylo bezvadný, totální déjà vu," radovala se Fixová s tím, že vidět všechny po čtyřech letech, co tam nebyla, bylo skvělé. "Vlastně jsem neváhala, protože pro mě bylo hezký se vrátit, na chvíli," dodala herečka.

Yvetta si spolupráci s Fixovou pochvalovala. Zpočátku měla představitelka Farské trochu zmatek v tom, jak co bude probíhat. Jakmile však zjistila, že nejde o focení modelky, hned pochopila, co se po ní chce. "Krásná technika s ní. A spolupráce," usmívala se Blanarovičová.

"Yvetta je neuvěřitelná, úplnej profík. Trvalo nám to chvilku, to asi můžete sami potvrdit. Petr moc neposlouchal," hodnotila Fixová se smíchem výkony herců při focení.

"Kde máte Zdenku a kde máte Blanarovičovou? Já se v tom někdy opravdu nevyznám. Ona třeba mezi záběry začne veršovat a já vůbec nevím, co mám dělat," popisoval svou zmatenost se smíchem Vacek.

Související články

Další články