Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Zdecimovaná StarDance: Babčáková se zavřela do rakve a poslala tajemný vzkaz

Herečka Simona Babčáková s Martinem Prágrem si střihli valčík.
Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Další fotografie
vzkaz

Herečka Simona Babčáková (48) z covidem zdecimované StarDance vyslala svým fanouškům na Instagramu tajuplný vzkaz. Ve videu, při kterém se nechala zavřít do rakve, se divákům svěřila s problémy, které aktuálně řeší.

StarDance se začala bortit poté, co se covidem nakazila Tereza Kostková. "Poté, co jsem se dozvěděla, že nemohu v sobotu tančit ani přes týden trénovat. Po tom minulém týdnu v horečkách a kašli jsem spontánně zareagovala dlouhou řádkou emotikonů a pak jsem se zeptala šamanského zvířátkového orákula a vyšel mi Duch kojota." Tento vzkaz napsala herečka Simona Babčáková k podivnému videu na Instagramu, kde se nechala zavřít do rakve.

Načež pokračovala: "Neumím si představit přesnější a krásnější poselství. Užijte si to se mnou. A v sobotu budu spolu s vámi přilepená u obrazovky. Bacha! Hlasování stále normálně běží a hlasy se sčítají. Na druhou stranu je vysoká pravděpodobnost, že do 4. kola se probojujeme!" věří si.

Babčáková zároveń nastínila, že Duch kojota značí, že máme věřit posvátným oklikám, a přináší lekci, že před úspěchem je třeba nejprve ochutnat sehání...

Babčáková se kvůli covidu a povinné karanténě nemůže v sobotu spolu s hudebníkem Miraiem zúčastnit taneční soutěže Stardance. Show tak proběhne v osekané podobě. Moderátorku Terezu Kostkovou nahradí Aleš Háma.


Související články

Další články