Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Zde jsou nejhezčí psi Česka. Přihlaste mezi ně i toho svého!

Nejhezčí psi Česka.
Zdroj: archiv

Představujeme vám výherce internetové soutěže o titul Nejlepší pes a krásných 12 000 Kč. Kdo se v říši počůraných patníků a rozkousaných sedaček stal tím nejkrásnějším? Dámy a pánové, zpozorněte, je tu pro vás přehlídka Miss dog.

Ať už malý nebo velký, rozmazlený „gaučák“ či hlídající zabiják, pes je zkrátka nejlepší přítel člověka. Kdo jiný by tak měl dostávat tu nejlepší péči, pozornost a lásku než právě milovaný psí mazlíček? Kromě luxusních pelíšků, oblečků a pamlsků je zde pro vás soutěž o nejlepšího psa.

Do soutěže je přihlášeno přes 22 000 pejsků, mezi které patří jak několikaměsíční miminka, tak vysloužilí krasavci v psím důchodu. Nicméně Nejlepší pes je internetová soutěž, kde každý měsíc toho nej pejska volí sami lidé, a tak nic není ponecháno náhodě. Máte i vy doma psí princezničku či krasavce? Neschovávejte ho pod peřinou či na zahradě a přihlaste ho do soutěže. Třeba právě vy máte doma budoucího krále krásy, a tak i zaručený titul nejlepšího psa a zároveň výhru 12 000 Kč.

Mezi výherce zaslouženě patří růžová princeznička jorkširského knírače Aura Nelllis, která odzbrojila svým dokonalým srdíčkovým outfitem. Naopak roční Ben vsadil na přirozenou krásu a úpravu decentního culíčku a naučené profilové pózy. Do výherců vzrůstu poněkud většího patří kříženec rottweilera paradoxně pojmenovaný Borísek, či neodolatelný kukuč fenečky cane corso Báry.

Související články

Další články