Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zcela mokrá Monika Bagárová sexy jako nikdy předtím! Jak se zpěvačka připravovala na focení?

Monika Bagárová fotila plavky… a i bez retuše je to kus!
Zdroj: profimedia
+ Dalších 35 fotografií
Sexy zpěvačka Monika Bagárová předvedla luxusní postavičku v plavkách! Jaké tabu tím boří? A kdo ji při focení mohl nechutně obtěžovat?

Horké dny jsou tu, a tak krásným modelkám a zpěvačkám nezbývá nic jiného než se začít nakrucovat v sexy plavkách před objektivem. Mezi prvními umělkyněmi, které takové focení letos absolvovaly, patří i zpěvačka Monika Bagárová. Ta se nechala zvěčnit před objektivem Benedikta Renče.

Pokud si ale myslíte, že se focení odehrávalo někde v Karibiku a nebo v luxusním hotelu, tak jste na omylu. Monika se svým týmem totiž vybraly lokaci obyčejného plaveckého stadionu v Podolí. Ale nebojte, žádné sportovní asexuální plavky se zde nefotily!

Mnoho žen má totální depky z toho, že pokud na pláži či u bazénu nebudou mít na sobě dvoudílné plavky, budou absolutní out. Snímky Bagárové celou tuto tezi absolutně vyvracejí. Jasně, tahle holka má postavu bohyně, ale i přesto si vezme jednodílné plavky, ve kterých se dá potěšit nejedno oko zvídavého muže.

A nebo také zvídavé očko nějakého šmíráka. Podolský stadion v Podolí je totiž známý svojí polohou u skal. Tam velmi rádi chodí nejrůznější úchylové, kteří se nad svými objekty veřejně ukájejí. Zda to tak bylo i při focení s Monikou… raději nechceme vědět.

Související články

Další články