Horké dny jsou tu, a tak krásným modelkám a zpěvačkám nezbývá nic jiného než se začít nakrucovat v sexy plavkách před objektivem. Mezi prvními umělkyněmi, které takové focení letos absolvovaly, patří i zpěvačka Monika Bagárová. Ta se nechala zvěčnit před objektivem Benedikta Renče.

Pokud si ale myslíte, že se focení odehrávalo někde v Karibiku a nebo v luxusním hotelu, tak jste na omylu. Monika se svým týmem totiž vybraly lokaci obyčejného plaveckého stadionu v Podolí. Ale nebojte, žádné sportovní asexuální plavky se zde nefotily!

Mnoho žen má totální depky z toho, že pokud na pláži či u bazénu nebudou mít na sobě dvoudílné plavky, budou absolutní out. Snímky Bagárové celou tuto tezi absolutně vyvracejí. Jasně, tahle holka má postavu bohyně, ale i přesto si vezme jednodílné plavky, ve kterých se dá potěšit nejedno oko zvídavého muže.

A nebo také zvídavé očko nějakého šmíráka. Podolský stadion v Podolí je totiž známý svojí polohou u skal. Tam velmi rádi chodí nejrůznější úchylové, kteří se nad svými objekty veřejně ukájejí. Zda to tak bylo i při focení s Monikou… raději nechceme vědět.